Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
mumuhammed, Donator
var skämtet att klippet spelade upp hans åsikter eller vadå
jägarn, Donator
Avskyr sossarna men måste ändå säga att jag genuint gillar Löfven som person.
SmageliBRANZ, Donator
Hur fattade man inte att det var klippt?
Shawaam, Donator
Hahahahaha. Klockren.
#3 jägarn: För mig är det helt tvärtom. Har inte jättemycket emot sossarna i sig men Löfven är fan hemsk.
#6 SmageliBRANZ: +1 lmao
powah83, Donator
#7 Shawaam: Jag har jättemycket emot Löfven samt sossarna. Allt med tanke på vad dom ställt till med för Sverige och dess invånare.
Om Löfven är en snäll (eller inte) farbror privat - vem bryr sig?
epicfailzor, Donator
#7 Shawaam: Inga direkta åsikter vad gäller S, men jag avskyr verkligen miljö partiet med deras jävla idiot idéer. Samt så hör min röst hemma hos Jimmie.
Shawaam, Donator
#9 epicfailzor: MPs grundläggande värderingar som värnar om miljö kan jag aldrig kritisera i sig men deras sakliga politik är extrem och ogenomtänkt i de flesta fall, så ja, jag som du kan inte heller tolerera dem.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|