Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Spyzed, Foliehatt
Let's see what happens!
Riksdaler, Donator
#1 Spyzed: Best is yet to come!
När händer det bästa?
Kommer det någonsin bli "The best has already happen, but something great Will happen tho.."
Cpticks, Donator
så sjukt att folk har tid att lägga på henne
vwtyp1, Donator
#2 Riksdaler: Äga människor är ju en fin grej och sådär. Kan ju absolut inte finnas någon mer än Britney...Då skulle ju någon sagt något, eller hur?
FireWaia, Donator
#4 vwtyp1: Du har absolut ingen aning vad hennes förmyndarskap var eller hur?
CopCake, Donator
#3 Cpticks: Snarare sjuk att folk är för dumma att inse att allt detta är bara ett drag att få henne in i rampljuset igen med en comebackstory som amerikanerna älskar.
Lui$ , Donator
#5 FireWaia: tell us more!
#6 CopCake: Har du fått din foliehatt av Spyzed eller är den påväg till dig? inavlade jävel
Ronis, Donator
#4 vwtyp1: De där måste va iaf minst en top10 retarded kommentar.
regino, Donator
vem fan bryr sig ens
davythedog, Donator
#9 regino: ganska så många uppenbarligen
Newtonioo, Donator
3.2.1.
och där gjorde hon porr. Eller vad tror ni?
Inlägget är borttaget
Limbox, Donator
Oh. My. Gawd! Orka lägga sig i med andras familjer. Jisses!
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw
#1 Spyzed: Ja, vad ska hända egentligen? Du propagerade ju så sent som i somras för att Britney Spears skulle vara en framstående ledarfigur i folkets uppvaknande, vad hände med det? :D Jo, det som hände var att hon uttalade sig varmt om vaccin och helt plötsligt låtsades du att du aldrig ens TÄNKT något sådant.
Så var står du nu? Har du kanske utnyttjat "free thought", som du kallar "en informationskälla", och blivit "informerad" om att det var en false flag, eller CGI eller hypnos eller något? ;)
Du kan ju för fan inte ens bestämma dig om "riktiga" Joe Biden (som bekant ersatts av en skådespelare) är en good guy eller bad guy. :D Eller snarare: Q och det efterblivna bihanget kan inte bestämma sig, för själv tänker du inte en egen tanke utan bara apar efter vad patrasket säger oavsett om det går ihop och är konsekvent eller inte. Nyttig idiot som "jobbar" för mänsklighetens frigörelse och får "lön" i bidragspengar... =')
Spyzed, Foliehatt
#15 JohanSten: Bra saker tar tid. PANG!
Frecka, Donator
alltså vem fan bryr sig helt seriöst
Tompkiss, Donator
Vad gör att Britney nu kan avslöja stora hemligheter som hon inte kunde innan?
Stämmer detta är hon död innan julafton
Lui$ , Donator
#13 FireWaia: +1
Andzing, Donator
#19 Lui$ : i min värld är +1 att hålla med någon.
Men du kan ju inte hålla med om en comeback på dig själv XD
Xexy, Donator
Är glad för Britney. Hennes mentala kollaps verkade aldrig vara något som borde vara långvarigt. Tyvärr verkar hon varit omringad av folk som levt gott på hennes tillgångar och hållit henne fortsatt drogad.
Det faktum att hon kom ifrån sin far och advokat som har skot sig själva, och både rätten och läkare har kommit fram till att hon är frisk och inte behöver en förmyndare är väl bevis nog på att hon hållits fånge.
Lui$ , Donator
#20 Andzing: hur många gånger blev du tappad som barn?? Comeback?
Spyzed, Foliehatt
#18 Tompkiss: Hon har skydd.
Britney = Snow White.
FireWaia, Donator
#23 Spyzed: Sagofigurer nu med? Inte ens lite förvåna, hahaha!
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw
#16 Spyzed: Undvikande icke-svar.
#23 Spyzed: Samma gamla paint-pill för att oförklarligt koppla ihop två saker. Hur många gånger har du använt samma "kodnamn" på flera olika personer? Wannabe spåtant.
Business: as usual. =)
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|