Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
fatrak, Donator
det där måste ju vara fejk eller?
Snussen, Donator
#1 fatrak: Vad är fejk med att hon svimmar? titta på hela hennes kroppsspråk medans hon står där uppe
Inlägget är borttaget
gsusquintana, Donator
Ambulans > Jesus 2022, bra att hon har religion ändå.
Hon är en standup komiker hon gjorde det enbart för clicks
Seriöst det var bara ett stunt vilken vidrig jävla trollpacka till tant, nackskott hade inte sänkt denna drama queen i en pool vilket helvete fram med bålen fort när sånna personer letar kariär.
"dr drew" som hon gästar inte heller någon doktor, han är en "beroende specialist" han är enbart en radio profil. Fyfan jag spyr så hårt på dessa liberala LA amerikaner som enbart letar clickbaits.
Rawsteel89, Donator
Ett tecken på att kvinnor bör hålla sig borta från stand-up.
D-Dawg, Donator
Haha så jävla nöjd att vara ett promenerande experiment😂
ghettobird, Donator
Till någon tidning sa hon att hon inte hade ätit något och bara druckigt en halv redbull. Och att redbullen kanske hade blivit drogad XD. Men hon kanske ger en ny story nu i den längre intervjun som också länkades.
bosse, Donator
#5 Rawsteel89: Jävlar vilken badass du är, får jag ta på dig?
trattjaevel, Donator
#6 Ojaw:
Jag har långt innan Covid kollat på videos där vanligt folk, reporters och annat uppträdande folk svimmar till höger och vänster, när det varit live-tv, eller under inspelningar.
Det har inte helt magiskt bara börjat hända nu pga covid, du är medveten om detta?
Obiz, Donator
Hoppsan sa, inte bra.
Får vi nog se mer av...
Cpticks, Donator
Enligt en ny studie från karolinska sprututbytes programmet så är heroin mer testat och säkert än coofvid vaxxxet.
FireWaia, Donator
#6 Ojaw:
*någon svimmar*
Ojaw: TITTA VAD VACCINET GÖR!
Att du lever idag är fan ett unikum
Sprängdeg, Donator
#10 trattjaevel: Nej nej det har börjat nu! Dessutom hörde jag om en som fick punktering på sin cykel i veckan!
Cpticks, Donator
Dagens hyckleri, i samarbete med Firewaia.
Är du en person som gillar att propagera för en sak, för att sedan göra motsatsen? Då vill hyckleri AB anställa dig.
Arbetsuppgifter så som att: snacka skit, forma dina tankar likt en gödeltunna och sprida dynga. Fylla tomrummet runt dig med kompost.
kvarteret, Donator
#13 FireWaia: *något händer*
ojaw: Jag har en konspirationsteori redo för er!
Inlägget är borttaget
Tompkiss, Donator
#10 trattjaevel: Jenny Strömstedt t.ex live under förhöret kring polisens beslut om palme
Inlägget är borttaget
Ojaw, Donator
#10 trattjaevel: Självfallet har det hänt även tidigare att folk svimmar av diverse åkommor. Skillnaden är att det nu ör väldigt mycket vanligare, eftersom att vi nu har en helt ny påverkansvektor i form av genterapi som drabbat befolkningen.
#13 FireWaia: #16 kvarteret: *konspiration utspelar sig på så vis att staten ger sig själv rätt att förgifta befolkningen*
https://www.wa.gov.au/government/publications/authorisation-supply-or-administer-poison-sars-cov-2covid-19-vaccine-australian-defence-force-no-7-2021
kultisterna: -Det har alltid varit såhär. Det har alltid varit vanligt med hjärtattacker bland barn, ungdomar och atleter.
Demens har även det alltid varit jättevanligt bland barn och ungdomar. Infertilitet är inget nytt, och det är inget konstigt att få missfall av att råka andas samma luft som vaccinerade. Är du något slags foliehatt eller? Dumma gojslav, ställ dig i slakt... jag menar vaxxkön och sluta konsumera icke godkänd information.
Ojaw, Donator
#22 Kultistombud: Vad menar du egentligen med strykrädd?
Försöker du vara hotfull genom att insinuera att det finns en risk att vi skulle få stryk?
Kommer du någonsin i min närhet lär vi bli varse vem som får stryk, men inte är jag då rädd för dig eller någon annan.
Kulturombud, Donator
#23 Ojaw: Allt du någonsin skriver och tjatar om är baserat på rädsla.
Jordens undergång, dödsvaccin, sataniska judar som vill oss illa, gift i tandkräm, gift i deo, gift i mat, rymdlasrar, tornadosnurror, you name it.. Allt du skriver om handlar om att alla vill skada dig och skada oss.. Exakt beteende som strykrädda hundar.
Om vi träffas ska du få en varm kram, jag tror du behöver det mer än någon annan.
Ojaw, Donator
#24 Kulturombud: Är det rädsla som gör att de flesta inte bara blåser skallen av sig eller hänger sig rakt av?
Eller är det en önskan att leva?
är det rädsla som får folk att använda bilbälte, flytväst, cykelhjälm?
Eller är det självbevarelsedrift?
Är det rädsla som gör att vissa väljer att inte konsumera gift, inte utsätta sig för genterapi, inte utsätta sig för hjärntvätt via kabalens medier?
Eller är det självbevarelsedrift?
Varför tar du inte ditt liv? Är du feg eller?
Strykrädd, räddhågsen. Du vågar inte ens skära upp dina handleder, eller svälja ett par gram fentanyl, din ynkrygg.
Du är inte en av Oss. Du är en av Dem, satanisterna. Mänsklighetens fiende.
Du kör din lismande "kill them with kindness" falska välvilja. Jag ser rakt igenom dig.
Kulturombud, Donator
#25 Ojaw: Inte ett dugg rädd för döden. Har varit nära flertalet gånger och känt mig helt lugn med det, men jag vill gärna leva kvar ett tag till för det finns så mycket att upptäcka samt mycket kärlek och värme i mitt liv som jag gärna njuter av ett tag till. Är det för att du har dödsrädsla som du beter dig så här?
Nej jag tror faktiskt ingen vill mig särskilt illa men visst finns det onda krafter i världen som vi måste försöka bekämpa. Du har din fantasikamp som baseras på 4chan, och jag har min som jag försöker basera på fakta och analyser. Min övertygelse är att det inte alla doktorer sitter och planerar hur de ska ta livet av mig och satanistdyrkare som kör sina ritualer medans de planerar jordens undergång.
Du fokuserar på fel kamp men någon gång kommer du förhoppningsvis på det själv.
Tills dess så får du väl fortsätta yra runt som en strykrädd hund då.
FireWaia, Donator
#15 Cpticks: Hahaha! Mr Kränkt spyr lite bajs utan substans som vanligt?
#21 Ojaw: Du har alltså inte förstått vad "poison" är och alltid varit ett samlingsord för? Trots att du fått det förklarat?
Här är det igen: While the video’s narrator was correct in reading the ordinary meaning of “poison”, he appears to misunderstand that its definition in Australian legalese is different.
“Poison is a generic term that includes what the general public understands to be a poison, but extends to over-the-counter medicines and prescription medicines,” Dr. Marco Rizzi, a specialist in medical law at the University of Western Australia
Inlägget är borttaget
Ojaw, Donator
#26 Kulturombud: det verkar som att den extremt övertydliga poängen som jag förmedlade i #25 gick dig förbi. Du låtsas åtminstone som det, i ett försök att få ett övertag i diskussionen.
Jag är inte rädd för döden. Jag är inte rädd för er satanister. För du är ju satanist. Din avatar föreställer en man som gör 666-handtecknet med ett flin, och du är sådär lismande glättigt falskt välmenande och överslätande som bara en subversiv ormtunga till satanist kan vara.
Jag är inte rädd. Men jag väljer att undvika onödiga sataniska skadevektorer.
#27 FireWaia: att detta "poison" förefaller vara extremt skadligt, och orsakar mer skador och dödsfall än samtliga andra vaccin sammantaget, och detta utan att de långsiktiga skadeverkningarna ens knappt börjat uppenbara sig ännu, är förstås något som man kan släta över bara. Så bekvämt.
bosse, Donator
#29 Ojaw: Det fördes liknande diskussioner med Pandremix när det begav sig, var är alla långsiktiga skadeverkningar från det dödsvaccinet?
När börjar vi se dödsfallen från C19-vaccinen?, borde man inte se en begynnande trend vid det här laget?
Inlägget är borttaget
Kulturombud, Donator
#29 Ojaw: Känslan jag får av dig är att du lever inte, du lider. Du skrattar inte men du gråter inte heller. Du lever i en värld där alla vill dig illa och du måste skydda dig med alla medel. Självbevarelsedrift för vadå? Att fortsätta lida dig igenom ett liv där alla vill dig illa?
Alltså jag har inget större emot om du kallar mig satanist, buddist, jude eller trädgårdstomte. Ditt företroende är noll på den här sidan ändå. Men vill du diskutera livet, döden, gud, satan, kärlek, hat så kan vi säkert göra det också om du kan hålla dig ifrån dagisnivån om att alla som inte håller med dig måste vara satanister. Är mest intresserad av Taoism av religionerna om du undrar, men jag gillar också kristendomen.
Får byta avatar då om den provocerar dig för mycket. För mig är det ett ok-tecken men jag hoppades den skulle reta er också. Vad ska jag byta till då? Ett kors?
Inlägget är borttaget
raggarsvin90, Donator
#29 Ojaw: Se Scen från mr Robot där hela "Deus Group" (Bilderberggruppen) är samlade.
Handgesten vid 1:10...Hollywood vet allt.
#30 bosse: Har inte människan fått en försämrad spermakvalitet under de senaste typ 40 åren? Vad beror det på? Koka groda - förändringar sker så långsamt att vi inte bryr oss.
#32 Kulturombud: Det finns få användare som man kan lära sig av här. Ojaw är en av dem, även om man får sila allt genom sitt eget filter med, precis som med alla andra.
Kulturombud, Donator
#34 Ojaw: Berätta då. Självbevarelsedrift för vadå? Vad är det du kämpar att leva så länge för? Delge oss lite positiva saker du har i ditt liv. Jag kan mycket väl ha en fel bild av dig.
Du kan också fortsätta kalla mig för ormtunga bara för att jag försöker behandla er med respekt men också säger ifrån när du låter fantasierna sväva iväg och snabbt förlåter er igen. Du vet vem mer som är förlåtande men också sträng va? Mm just det, gud.
Cpticks, Donator
#27 FireWaia: oj! Kränkt är en bra comeback.
FireWaia, Donator
#37 Cpticks: Du låter genuint jävligt kränkt.
#29 Ojaw: Så du erkänner att du tolkar det fel, och sedan gör en egen bedömning av det för att sedan påstå massor med saker du inte kan backa upp, men som du likväl stenhårt tror på? Käften för fan din desinformations-nasse, googla din information innan du spyr ut den.
Ojaw, Donator
#35 raggarsvin90: Hollywood är kabalens propaganda/hjärntvättsorganisation, som format/korrumperat många generationer människors världsbild med sin propaganda. Så visst har de koll.
#36 Kulturombud: att ni kultister ser er själva som gudar eller som havandes gudomligt mandat att regera över oss som ni betraktar som "smutsig boskap", är något jag brukar påtala vid lämpliga tillfällen. Det var ju passande att du nu själv visar att du lider av gudskomplex genom att jämföra dig själv med gud.
Hur mitt liv ser ut angår inte dig.
Kulturombud, Donator
#39 Ojaw: Ingen ser dig som smutsig bodskap Ojaw. Men nu lyser din strykrädsla igenom igen.
#35 raggarsvin90: Om man gillar sagor och fantasier som dig så förstår jag att han är underhållande. Jag skrattar också till ibland.
raggarsvin90, Donator
#39 Ojaw: Intressant ändå att få se verkligheten genom hollywood, om än en förskjuten bild naturligtvis.
Har man bra kunskap så ser man vad som är sant och fiktion. 666-tecken går de flesta obemärkt förbi. Inte mig.
bosse, Donator
#34 Ojaw: Och hur många av dina rapporterade biverkningar är bekräftade sådana?
Om vi bara tar dina VAERS-data som exempel som alla vet är obekräftade uppgifter så har du 26.836 livshotande incidenter, detta på 10.3 miljarder administrerade doser.
Så med obekräftade uppgifter når du alltså 0,03% livshotande händelser.
"FoLK dÖr i DRIvOr aV VaCcINen"
Idiot.
Rozeaux, Donator
Clearly, Jesus loves me the most!
Jesus-Nope
FireWaia, Donator
#41 raggarsvin90: Hahaha! Narcissismen över sin egen dumhet, det är fantastiskt!
Ojaw, Donator
#40 Kulturombud: Ovadia Yosef var
"Sephardi Chief Rabbi of Israel from 1973 to 1983, and a founder and long-time spiritual leader of Israel's ultra-Orthodox Shas party.[4][5] Yosef's responsa were highly regarded within Haredi circles, particularly among Mizrahi communities, among whom he was regarded as "the most important living halakhic authority"
Han var således ingen fringe extremist, utan han var chefsrabbin.
https://en.wikipedia.org/wiki/Ovadia_Yosef
Här kan du läsa några citat från Talmud:
https://www.bruceonpolitics.com/2014/09/18/is-the-talmud-the-most-evil-book-on-earth/
#42 bosse: OK jew.
Varför har du inte remphan-stjärnan som avatar på detta konto, när du har det på ditt andra "essob"-konto? Vill du inte längre att folk ska förstå att du är zionist och diskuterar från ett zionistiskt perspektiv?
#41 raggarsvin90: Det krävs helt klart ett vaksamt öga för att fånga fånga dylikt. Väl skådat!
gsusquintana, Donator
#45 Ojaw: Pro islamistisk länk, tänk till ca 20 ggr till ditt feta anlete.
raggarsvin90, Donator
#47 Byzzan: Fotbollsspelarna har inte sprungit på länge, så när de väl får spela igen springer de ihjäl sig, säger fåren.
Bosse = essob? Det förklarar allt.
bosse, Donator
#45 Ojaw: Såklart, du kan inte bemöta enkla fakta och argument och drar istället genast dina patetiska antisemitkort.
Vad ska jag med davidsstjärnan till när jag uppenbarligen kränker dig precis lika mycket utan den?
#48 raggarsvin90: oj wow, använde du hela din wokeness för att nå den slutsatsen?
Inlägget är borttaget
Ojaw, Donator
#46 gsusquintana: Det verkar vara en vanlig britt som driver sidan? Jag kan inte skönja att den skulle vara pro islamistisk, och skulle den vara det så kan informationen som förmedlas vara sann i vilket fall. Du kan ju googla "goyim cattle sanhedrin" eller liknande och hitta samma Talmudcitat på andra sidor.
Jag är idealviktig så försök igen ditt svartmuskiga anlete.
#49 bosse: Varför ska jag bemöta hela ditt inlägg när du bara bemötte 25% av mina länkar, med samma trötta kritik som vanligt?
Patetisk semittaktik.
bosse, Donator
#51 Ojaw: Jag har kollat samtliga dina länkar, ingenstans är det bekräftat att vaccinen ligger bakom,
Och varför är plötsligt dessa källor trovärdiga, hur vet du att det inte ligger judar bakom dem?
Inlägget är borttaget
Ojaw, Donator
#52 bosse: Du är verkligen en bekräftelsetorsk du.
Det dör och skadas massvis av människor i samband med att genterapi introduceras i befolkningen, men du måste gurgla din älskade bekräftelse för att förstå att det uppenbarligen finns ett samband och att det nog inte är flygödlor, spöket Laban eller lakritsöverdoser som ligger bakom.
Jag förutsätter att det är judar inblandade någonstans i kedjan och att det är därför det är sådan underrapportering. Verkligheten är långt mycket värre än vad som framkommer.
bosse, Donator
#54 Ojaw: Det är ju det där som är det fina med vetenskap,
tills uppgifterna är verifierade och bekräftade skulle det precis lika väl kunna vara flygödlor, spöket Laban eller lakritsöverdoser som ligger bakom,
Det är bara ett naivt får som du och dina lärjungar som drar snabba slutsatser utan källkritik.
Inte undra på att ni är konstant paranoida och rädda.
Inlägget är borttaget
Kulturombud, Donator
#45 Ojaw: okej, jag trodde det var förstått att vi pratade om någon i ditt liv och inte en sedan länge död galenpanna i Israel.
Är du jude däremot så kan vi hitta väldigt många sådanna citat.
#47 Byzzan: Du "glömde" att ta med hur mycket det ökade för ovaccinerade fotbollsspelare.
Cpticks, Donator
#48 raggarsvin90: den borde du satt tidigare. Dumdum bytte namn och tog bort israel flagg
fittcp, Donator
Okej jag vet inte vad ni alla inavlade missfall har skrivit här, det är irrelevant. Men jag som är överlägsen exempelmänniska kan konstantera att hon försökte va rolig tills hon slog bakhuvudet i golvet.
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw
#54 Ojaw: Kallar folk judar och "svartmuskiga" till höger och vänster, men blir feg och förnekar rasism och judehat när det kommer på tal annars. :D Han har 100% rätt i vilken feg, sorglig stackare du är.
Du måste låtsas och hitta på att det är fel på alla andra på något sätt fast ingenting talar för det, och låtsas att du själv är överlägsen och viktig fast ingenting talar för det. Du pallar inte bli en bättre människa, utan bara låtsas att du redan är det medan du lever på andras pengar och inte tillför mänskligheten någonting utöver rasistiskt och kristet fundamentalistiskt spam. Ignorance is bliss! ... Eller hur var det du mådde, nu igen? ;)
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|