Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Shamanstyle, Donator
Han tror väl att det snart kommer byggas koncentrationsläger för invandrarbarn i Småland. Nu är det kört!
bosse, Donator
Det var länge sedan man såg detta psykfall, har sossarna tröttnat på honom nu?
Obiz, Donator
Hahaha han är precis som Ranaki, nej jag menar Anarki.
Ranaki, Donator
Helg Seger grabbar, nu ska vi bevara sverige svensk
Fultomt3n, Donator
#5 Ranaki: Bra du börjar lära dig.
finnen1, Donator
#5 Ranaki: Tänka sig om andra yttrade "BSS" så skulle man åka på bann. Vart är denna bann Roger?
Obiz, Donator
#5 Ranaki: Fyfan vad rasistiskt sagt. Men eftersom du projicerar som du gör och beter dig precis som idioten i bilden så är jag inte förvånad. Varning/ban här Roger?!!
Inlägget är borttaget
Ranaki, Donator
#7 finnen1: #8 Obiz: Att jag skulle få en ban för detta skulle väl kräva att "helg seger" faktiskt är något dåligt att säga?
Mrnilion, Donator
#10 Ranaki: Det har vart en jobbig vecka för dig va?
Obiz, Donator
#10 Ranaki: Förbannade rasist. Du borde bli bannad för den kommentaren "bevara Sverige Svenskt"! Men eftersom du inte blir så vet vi alla att det är okej att skriva sånt rasist-skit här. Spännande!
Valldabo, Donator
#13 Obiz: Så länge du tillhör den "goda sidan" så får man skriva vad som helst vare sig det är privat eller offentligt utan att någonting händer men när jag skriver im*o*t i PM till en efter att denna personen har attackerat mig som person och min morsa så åker jag på en feting ban på 1 månad. lol.
Obiz, Donator
Roger? Pappa Roger? Hjälp snälla. Det är rasister här som du borde banna fort som fan. Eller åtminstone varna!!!
finnen1, Donator
#10 Ranaki: När sa jag att "Helg seger" var något dåligt? Har du läsproblem?
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw
#3 Byzzan: Är han så fel ute? Jag ser en nazist här också. =)
#7 finnen1: Skillnaden är att han gör det ironiskt, ditt stolpskott. :D
#13 Obiz: ^
finnen1, Donator
#17 JohanSten: Så man får alltså häva ur sig vad som helst bara för man gör det ironiskt? Ja men dåsa... Stolpskott...
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw
#18 finnen1: Ja, tänka sig! Man kan till och med göra rasistiska skämt om man sköter det snyggt, och inte bara spyr ur sig hat! :D Jävlar, nu öppnades en helt ny värld för dig allt. Eller så visste du detta men LÅTSAS vara stolpskott för narrativets skull. Whatever floats your boat.
finnen1, Donator
#19 JohanSten: Jösses vad du är urbota dum.
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw
#20 finnen1: Du verkar tro att du vinner något på att svara "du är dum" utan att ens kunna förklara hur, men sanningen är att du hade kunnat hålla käft och framstå som mer intelligent. =')
finnen1, Donator
#21 JohanSten: Sanningen är att det märks hur butthurt du är nu efter valet. Därav har du krälat fram från den sten du gömt dig under. Betalar vänstern dig bra för att trolla vidare? Eller gör du det ur egen ficka?
Att du själv inte förstår att om vem som helst annars hade gjort en som kommentar, även ironiskt, så hade dom ändå blivit bannade. Ja då är du urbota dum. Orkade inte förklara det invecklat, för att du är, ja urbota dum. Tydligt exempel från annan kommentar igår där en person skrev "tattare" och då blev han varnad och det är tydligen rasistiskt. Beror på vem som spyr ur sig skiten, snarare än vad man säger. Ranaki är en av existenz största rasister, men det får öppet fortgå. Kräla tillbaka till din sten nu ditt vider.
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw
#22 finnen1: Så, för att sammanfatta:
1. Du begriper inte skillnaden mellan genuin rasism och ironiska skämt, och därför är JAG dum i huvudet.
2. Eftersom det är en idiotisk slutsats idiotförklarar jag dig mer eller mindre.
3. "Du är butthurt om valet (oj vad relevant i så fall..?), vänstern betalar dig för att trolla (nej), det handlar inte om vad man gör utan vem som gör det (nej), du är ett vider (nej)."
Börjar det gå upp för dig hur illa du projicerar? =')
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|