Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
mrsarun, Donator
Denna kanalen är riktigt bra!
olala, Donator
Alla vet att allt detta är ett mörkande av staten för det var Johan, Andreas och Sune som begick morden
Ruffsnuff, Donator
Bra klipp, ärligt talat, jag anser att dödsstraff vore rimligt på dessa individer.
Valldabo, Donator
#2 olala: Jävla svennar som har ökat kriminaliteten de senaste 10 åren...
Nickosupra, Donator
#3 Ruffsnuff: Dom skjuter ju bara på varandra, är inte det dödsstraff?
Session13, Donator
#5 Nickosupra: Skojaru? De gånger som de fångar den skyldige döms han till hotell tills de lyckas fimpa honom i fängelse, fängelsemord är inte tillräckligt vanliga för övrigt.
För att inte nämna alla oskyldiga som blir skjutna eller utsatta för sprängdåd.
Identifiera associerade gangstrar till alla dessa nätverk och verkställ likvidering på alla, samtidigt, så de inte hinner förbereda sig.
Tuggben, Surgubbe
Vänsterhänt, haha, ja det vet man ju vad det är för folk.
InteManna, Donator
Riktigt bra kanal faktiskt!! Detta var ju ändå ganska isolerat med få oskyldiga ivägen. Det mordet när de gick in på ett gym och sköt nån i huvudet är mer brutalt. Eller 16-årinngen som plöjde ett magasin i huvudet på en som låg ner. Det är brutala mord de gör
DrunkenSannta, Donator
Lägg av, vad taskiga ni är. De som skjuter ligger ju risk för PTSD.
Statsmedia berättar mer i nedanstående länk.
För att citera legenden Dan Eliasson "Vad har den personen varit med om för någonting? Vilka omständigheter har den killen växt upp under? Vad är det för trauma han bär med sig?"
https://www.svt.se/nyheter/lokalt/stockholm/ki-psykologen-om-unga-gangkriminella-var-tids-barnsoldater
Session13, Donator
Dan Eliasson löser alla problem med kriminalitet en bulle och en pizza i taget.
Kan vi inte anamma lite från vänstern (kommunismen), den del där de avrättar de som klantar sig i tjänst.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|