Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Jojjeaka, Donator
Fail, det är ju inte ens en film :S
Ruffsarn, Donator
Den där är i full gång på facebook.
Inlägget är borttaget
Ruffsnuff, Donator
Det är väl bra att maten inte blir gammal så fort?
en bord, Donator
#4 Ruffsnuff: Konserveringsmedel = No good
Haggan_
#4 nja, framgår ju ganska tydligt att de enbart gör de för att de är 99,5% kemikalier.
drofaSt, Donator
Lol vafan?
Trodde ju att den te höger var den gamla,
Fishsticks
vem i helvete har kvar en hamburgare från 1996..?
Inlägget är borttaget
meister
jag tycker faan den te vänster ser fräschare ut XD
Päronsoda, Donator
Bara för mig som det buggar när man ska skriva en kommentar?
OT: Blev hungrig :)
Päronsoda, Donator
Bara för mig som det buggar när man ska skriva en kommentar?
OT: Blev hungrig :)
P0nken
Släng den jävla hamburgaren i naturen då så får vi se hur länge den ligger kvar.
pablopicasso, Donator
Då undrar man hur länge hamburgarna ligger där innan man får dom serverade...
ghefau
Tänk också på att det är hamburgare från amerikanska McDonalds på bilden, behöver inte nödvändigtvist vara likadant här i Sverige. Just sayin' bro.
poodii
#2 Ruffsarn: idd , har man inte sett detta så har man inte facebook :p
Inlägget är borttaget
Inlägget är borttaget
Deeleted
#19 Eller så spenderar man inte sitt liv där.
Hörhänge
Den äldre ser ju sjukt mycket godare ut.
Duppen
Borde inte brödet mögla ?
Inlägget är borttaget
bjompet
#4 Ruffsnuff: maten blir väl gammal lika fort som vanligt? kanske inte möglar lika fort men gammal blir den fan! ;)
Pickon
det möglar inte för att det inte ens är bröd. Mc är ju bara skit som dom sparar 10 timmar o säljer för en 10a. brödet och osten är 100 kemikalier och medel o bullshit. ät på Burger king eller max. där är det riktig mat. där gör dom på beställning
Donkan
#29 Ja för burgerking är så mycket bättre när dom micrar gammal mat och säljer som ny, Max är inte bäst heller som har sina köttbitar i en värmelucka men plockar ihop dom på beställning så igentligen är den gammal också.
Förresten så skulle jag vilja veta hur dom förvarat denna hamburgare? För lämnar jag vilket bröd som helst framme i rumstemp så torkar det bara, och blir inte mögel.
Inlägget är borttaget
Inlägget är borttaget
PhizL
För er som inte vet om det, så är det likadant på alla snabbmatställen. Man fuskar med maten och hälsoregler för att tjäna mer pengar. Ganska sjukt faktiskt, Lika bra att bara skippa sån här typ av mat. Men, den här artikeln är nog inte riktigt sann. Jag gillar inte personer som säger FAKE så fort de inte verkar trovärdigt. Men om man har sett Morgan Spurlocks "Supersize me" med sketchen " The smoking fry" (http://www.youtube.com/watch?v=4wmac-INoXg)så verkar det inte som detta är speciellt sant, såvidare hon inte haft den vakuumförpackad? som #8 Fishsticks, sa. Vem har en hamburgare från 96? Bruden är attentionwhore som försöker sätta ditt McD! haha
BandiTzz
den är torkad ju, prova och ha en brödskiva framme och se hur länge den håller sig, det är säkert lika mycket konserveringsmedel i brödet man äter varje dag.....
XBox-lirare, Donator
tipsa om ngt liknande för ett tag sen
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|