Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Skurkurk, Donator
Mycket föredömligt med spindel-varning måste jag säga! Det uppskattas.
Jag har slutat följa bl.a. Daily Dose of Internet på YT pga att han inte varnar, varpå jag sulat iväg min lur som en frisbee när det plötsligt dyker upp nåt åttabent fanskap från ingenstans.
Brunfis, Donator
#1 Skurkurk: Själv är jag inte "rädd" för spindlar, tills jag får de på mig. Då är jag världsmästare i karate tills den är borta. Det läskiga för mig är väl den kittliga känslan man får av benen när den kryper på en, och rädslan att den ska bitas. Hur är det för dig som verkar ha en större fobi för dem?
OdödligaSvensken, Donator
Förstår ej hur man kan vara rädd för spindlar i sverige? Finns inte en enda farlig. Sedan bits de ju inte om de ej känner sig hotad, vilket kan vara om man pillar på den.
De bor i hus, så lika bra bränna ner skiten isådanafall ;)
Arakanox, Admin, Donator

Det är mig det varnas för.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|