Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
nijukiller, Donator
Inget nytt. Israel har länge förstört mark som är avsett för odling.
Denkan4Sure, Donator
Och dumpar avfall som förorenar dricksvatten.
Valldabo, Donator
Är det Ukrainas uppgift att se till så att alla ryssar har vatten och mat eller är det Rysslands uppgift att göra det?
Valldabo, Donator
#4 nijukiller: Säg bara som det är? Du hatar judar?
Inlägget är borttaget
nijukiller, Donator
#5 Valldabo: Nej, men jag har svårt för Zionister. Men i din lilla trångsynta npc hjärna är det förmodligen samma sak.
Sanctuary, Finansfjant
#5 Valldabo: Han anser att Ryssland gör rätt i att invadera Ukraina och att väst är the bad guys. Dra inte ner dig i skiten och fastna i någon diskussion med ett rysstroll som tror NATO är satsn och Ryssland är based.
nijukiller, Donator
#8 Sanctuary: Källa på något av det du påstår?
Valldabo, Donator
#8 Sanctuary: Då förstår jag varför han avgudar Hamas som attackerat Israel.
Jag undrar vad han avgudar mest hos dem. Deras besatthet med att elda upp småbarn eller våldta kvinnorna samtidigt som deras män blir avrättade i deras egna hem?
nijukiller, Donator
#10 Valldabo: Jag förespråkar ingen terroristorganisation vare sig det är Zionism, Jihadism, Hamas, ISIS etc. Sluta sprida dynga
Valldabo, Donator
#11 nijukiller: Varför ljuger du? Ryssbot
nijukiller, Donator
#12 Valldabo: Källa till när jag ljuger? Har du inte det så är en en triggad liten bitch och sprider du galla som vanligt.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|