Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Kundalini, Donator
En vacker dag kmr hon få brevbomb hem. Och då kommer de bli tyst om Greta. Styrd av George Soros, Rothschild och sprider propaganda o förslavar människors hjärnor med att sätta skräck i dom med ”klimatförändringar”. Ta era skattepengar och sprida lögner.
Kulturombud, Donator
#1 Kundalini: Greta kör bara med digital brevlåda. Det är miljövänligare så.
ekenito, Donator
Snart kommer porren
D-Dawg, Donator
Hon kan ju absolut inte varit använd för att väcka opinion eller kanske tankar
Lui$ , Donator
Greta är en bot...
TurD, Uppdaterare, Donator
#3 ekenito: lmao
krickan, Donator
Hela Sveriges IQ-reserv samlas i kommentarsfälten på såna här klipp.
ascesso, Donator
"Gretas fall". Alltså vad är det för fel på vuxna människor som blir så oerhört provocerade av en tjej som försöker göra gott för världen? Man måste vara extremt tappad om det är den fighten man väljer att ta
nijukiller, Donator
#8 ascesso: försöker göra gott genom att gaslighta med falsk propaganda i megalomaniers intressen gör hon. Tröga som du är varför de sketna oligarkerna kommer undan med allt skit. Du har nog skavsår på knäna nu så mycket som har stått på knä och villigt svalt ofantliga mängder sats.
dolohov, Donator
#8 ascesso: Hahahaha "göra gott för världen" också har hon en palestinasjal
ronnybond, Donator
#1 Kundalini: De skulle vara de värsta som kan hända, om någon skadade henne.
Lui$ , Donator
#8 ascesso: fortsätt svälj sats
ascesso, Donator
#9 nijukiller: #10 dolohov: #12 Lui$: Way to prove a point. De gaslightats från alla håll och kanter men när någon (möjligen) överdriver något för att få till en positiv förbättring så är det DET som ska huggas på. Det är ju precis det jag menar. De som kritiserar Greta för lögner skiter fullständigt i när andra, t.ex. Trump, ljuger. Man tar helt fel fight helt enkelt.
dolohov, Donator
#13 ascesso: Är du hög?
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|