Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Fiia, Donator
Om man bara tänker på sex så e de väl klart att det kan missuppfattas.. Jag är rätt sexfokuserad å har aldrig tänkt i dom banorna.. Tyckte de va rätt fjantigt å anmäla asså. -.-
Thildir, Donator
skicka ut tjurkärringen ur ett fönster på 7:e våningen...
Jamez, Donator
det här e jo helt jävla sjukt. så vadå, ska man ta bort allt som har ett hål i sig?! LOL va ska de klaga på sen då? vattenfall? du vet, två hål i väggen!
deeswede, Donator
Kan vara så att hon själv är flata och får smaka på tok för lite hål (läs fitta). så hon blir kränkt av att bli påmind hela tiden.
Jigsaw, Donator
Jag blir så jävla förbannad av att läsa artiklar om dessa feminist fittor. Hål är ju något en kille också kan ha. Så varför skulle det just vara riktat mot kvinnor.
Hon hade särket någon sjukdom och sitter i rulstol. Antagligen precis konverterat till feminismen och har ingen riktig koll på vad gränserna finns för könskränkning.
Smaken kanske sitter i hålen? Så håll käft.
ezedt, Donator
Hahaha, jag tycker den reklamen är skitkul. Och jag undrar hur fan man kan bli upprörd över det där?
jotun, Donator
– Jag blev förbannad. Man kan fråga sig vad det är för samhälle vi lever i egentligen och hur kvinnosynen ser ut
WTF?!?!?! haha asså vafan har ost med den meningen att göra?
Tezzeen, Donator
Feminister = Det dummaste folkslaget på Jorden.
Lillpotatis, Donator
#9 Tezzeen: Finns många olika grader av feminism, du ska inte uttala dig sådär utan insikt
entall, Donator
hon behöver verkligen tänka på något annat..inte fan börjar man tänka på sex när det är en ost reklam.
perssonlovesblood, Donator
Hennes underliv kanske luktar ost, därav det första hon tänker på.
Iizkwl, Donator
#9 Tezzeen: Tvek
MyLittlePwny, Donator
#12 perssonlovesblood: Inte vanlig ost, Dansk ost ;D
perssonlovesblood, Donator
#14 MyLittlePwny: Haha! Mmmmmm, lukten man aldrig glömmer!
Meatskalle, Donator
Jaha, Hur många som tänker på sex när dom ser ostreklamen. Kan gissa vilka som röstade ja
zafari, Donator
#12 perssonlovesblood: de brukar ju lukta fisk...?
aluxx13, Donator
bara jag som blev sugen på ost?
MaNLyX, Donator
Finns ju gränser, feminister överdriver ju bara vem orkar lyssna på dem då
Lurifax, Donator
Haha lustigt, jag har alltid sagt för mig själv "smaken sitter i rövhålet" när jag sett den reklamen :D
kaniffel, Donator
något stor snevinkling :s
Roligkille, Donator
Man blir fan ledsen när man hör sånt här.. Snart kommer de ju börja stämma män, för att de inte är kvinnor.. Avrätta jävlarna, så blir världen ett bättre samhälle.
wimpo, Donator
nu får det fan räcka!!! e så jävla trött på dessa över-feminister!
wuedde, Donator
om reklamen nu hade varit "smaken sitter i fittan", inte ens det hade varit kränkande mot kvinnor? Så fattar jag fattar inte poängen! Vafan har det med kvinnosyn att göra!? Skulle jävligt gärna ha en debatt med henne...
Zander-, Donator
Suck! Dessa jävla feminister..
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|