Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Miyavilainen, Donator
Fick en spricka tvärs över framrutan när jag körde på någon liten fågel, så jag tror att det där måste gjort förbannat ont. *stön stön*
jägarn, Donator
Tänkte på Mr romance snubben (Italienaren) som åkte berg och dalbana , fick en anka rakt i ansiktet.
Waaadulf, Donator
Inte för att skryta men fick en gång en kråka rakt i skallen när jag var ute och våldade med mopedenn... Nog för att det gick kanske 20km/h men hann ändå ta kniven och laga aladente pasta.
jotun, Donator
#3 Waaadulf: Made my day
Tezzeen, Donator
#3 Waaadulf: Dagens myt. Hahahaha xD
Waaadulf, Donator
#4 jotun: Made my paint
#7 Tezzeen: Myt? Hur förklarar du bilden då? ;)

nob, Donator
#8 Waaadulf: Hahahaha xD
zeboone, Donator
#3 Waaadulf: ungefär samma sak hände mig... jag var ute och cyklade i så där en 400 km/h och då kom en isbjörn flygande rakt i huvudet på mig... mitt huvud flög av fast jag lyckades hitta det och klistrade fast det igen med superlim!
AgentSmith, Donator
#10 zeboone: Stabilt att försöka kontra honom. lol
Det där höll inte riktigt.
StorMan, Donator
#10 zeboone: sug #8 Waaadulf: u rock!
Waaadulf, Donator
Hojja, denna knarkhumor x)
#10 zeboone: Du failar fan hårdare än din blivande sexdebut.
Det var ingen som frågade dig om dina upplevelser, inte mig heller för den delen men jag är lokalkändis och vältränad.
Och lat är du också, hur svårt är det att använda SHIFT-tangenten?? (den under "Enter" eller "Caps Lock") Jag hatar människor som dig, din utter.
#12 StorMan: Jag vet, det stod så på skärmen sist jag spelade GH :)
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|