Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Grim, Donator
Med en sån inlevelse också, riktigt bra för en 11-åring !
mentorroh, Donator
autotune, vad är det för något?!?!
Matte, Donator
var väl okej, men såna där mickar.. Jag kan typ prutta genom en sån mic och det skulle bli en ny hit^^
KortsagtOlle, Donator
#2 mentorroh: Vart är det autotune? hörde inte ett ställe.. :/
Lakmolb, Donator
Nej Maddi Jane har aldrig och kommer aldrig att vara autotunead!!! Leave her alone!!!!!!!!!!!!
Hentic, Donator
#4 Dock så hörs det knappt att det är autotuneat i en sådan studio.
simpelimp, Donator
Hennes leende i slutet.... priceless
lambofgod, Donator
#3 Matte: Jaha, det är så dem gör det :O
Ecekl, Donator
#7 samma här, haha
Trance_Nation, Donator
Vad är skillen med det där?
Har sätt flera tjejjer på tex alla *got talant osv osv som sjunger som henne :P
Näe, en tumme ner blire från mig!
Psych0naut, Donator
#8 Hentic: Vad är en "sådan studio"?
Oversea, Donator
ge henne ett par år så kommer hon nog bli riktigt fin
zeboone, Donator
#3 Matte: mmm... för micken gör ju att sångaren blir bättre, den tar ju inte bort brus och sånt
Esk, Donator
vad är alla bieber haters? ska ni inte hata denna människa också? förstår inte riktigt : /
macks91, Donator
Skillen ligger ju inte enbart i rösten, titta på henne när hon sjunger, så ung och den inlevelsen. ett par större lungor hade inte skadat heller men de kommer ju men åldern. Sjukt duktig iaf
Emiiilioo, Donator
#3 genom en vanlig studiomic? naaaeee.
aahhejdu, Donator
kommer målbrottet snart då
inkognitojanne, Donator
Autotune is the shit!
#4 KortsagtOlle: Autotune är inte alltid som t.ex. T-Pain använder det, Autotune används för att ändra en ton till en annan. Men efter cher gjorde sin låt 'believe' har alla börjat missbruka autotune genom att hoppa mellan toner fram och tillbaka på alltför långa steg så att det låter som en skjuten hamster.
Qvixx, Donator
imasible någon :P lol
Gb, Donator
ge subban ett par år tills mensen kommit då låter hon värre än britney
AkekO, Donator
#19 Esk: Hon här är en tjej... Justin låter som en tjej så vem ska man gilla en 16årig kille som låter som en tjej och inte ens är bra eller en 11 årig tjej som verkligen kan sjunga? Ur decsision mate!
DraughtMaster, Donator
#13 Trance_Nation: Tjejen har skills, det måste du medge. Inlevelsen, rösten och bla bla. Men jag tycker personligen inte heller att det är en länk som passar in på existenz, finns väldigt många andra bra unga sångerskor där ute. Väntade mig nåt episkt när jag såg rubriken, som om att det var en tjej som hade världsrekord i att diska tallrikar eller liknande.
Johan123, Donator
Måste vara bra för någon som inte har alla tänder än haha spola till 3:15 och se därifrån
Trean, Donator
hon var bra, men lite mer krut i rösten för att jag ska tycka om det. kanske har med att ljudet är lite redigerat
mcloie, Donator
Justin babyier
KortsagtOlle, Donator
#25 inkognitojanne: Förstår nu, men om man inte hör om det är autotune eller inte måste man då fastslå att alla nya låtar har autotune?
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|