Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Smookie66, Donator
vore så jävla win om nån drog dit o våldtog henne
jeflarvatokigt, Donator
"Just nu har vi båda examen i kvinnorättsfrågor"
moll3r, Donator
#1 Smookie66: Haha! Tänk dig chocken dagen efter att hon inte kan sälja fittan till högstbjudande. och # WIN!
Serathix, Donator
#2 jeflarvatokigt: Noterade den också.
pewpewpew, Donator
Det är en klassiker, Vilket borde betyda att den varit uppe för ett tag sedan,(om mina Sherlock gener är intakta). någon som vet hur dyrt det blev? :P
detras, Donator
#5 pewpewpew: 3,7 miljoner Dollar
torsofuck, Donator
typ som filmen taken fast lagligt :D
korvkioscar, Donator
Rent tekniskt så kommer vinnaren åka dit för prostitution. Han köper ju hennes kropp.
malta, Donator
#12 korvkioscar: Nej.
korvkioscar, Donator
#13 malta: För du tror på fullaste allvar att hon inte har en baktanke? Det är ju trots allt USA vi pratar om.
Royal, Donator
#12 korvkioscar: Du kanske missade när dom sa att prostitution är lagtligt i Nevadda och hennes auktion går igenom en bordell? Trollolol or lololol, it's fed.
korvkioscar, Donator
#15 Royal: Våldtäkt är inte lagligt och det är säkert det hon kommer fixa att det ska se ut som.
swit, Donator
#16 När hon gått ut i media om att hon ska sälja den till högst bjudande på auktion? Det lär nog funka bra!
korvkioscar, Donator
#17 swit: För hon kommer även publicera när hon får sin oskuld tagen?
Adrian K, Donator
#18 korvkioscar: Tror inte att bevisningen kommer räcka i så fall. Det är uppdagat i media och jag skulle nog tro att det räcker som bevis för att hon var villig att utföra detta. Visst möjligt att hon försöker men verkar högst otroligt att det faktiskt skulle gå igenom när hon faktiskt har gått ut med att hon VILL bli körd.
mongolideN, Donator
Jag hoppas att han som körde henne i alla hål + att han har aids
anka2000, Donator
wow jävla mkt hon ska finansiera med sin fitta
Wezz, Patron
$3 700 000?? I'm.. Eeeh, yeah...Speechless...
AliasAndersson, Donator
Vem skulle inte göra det om man hade samma förutsättningar lixom?
dice, Donator
vem tror på fullaste allvar att slynan ens hade nån oskuld kvar att sälja?
Frombehind, Donator
#23 Eller hur!
Fanns tydligen pengar att tjäna! =P
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|