Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Una, Donator
Jaha... Wow
Fleddy, Donator
#1 Una: Precis..
KORVMEDMOS, Donator
Ser ju faktiskt inte så fruktansvärt svårt ut, men det kanske är svårare än vad man tror.
Kng8te, Donator
Det har mycket med att komma i rätt riktning i början.
smed, Donator
helevet, vi har ett geni här! (#4) bra att du sa det, för dem som vill testa hade nog slängt sig i fel riktning och hoppas på att klara det.
Kng8te, Donator
#5 smed:Kära mister mongo... Du tror väl inte på fullaste allvar att det där är lätt? Jag antar nog att du är för fet runt magen och fastnar emellan bollarna istället... Klart som fan är det viktigt att komma rätt i början.
dojjer, Donator
Onöjd kille efteråt,hahaahaah
Chosal, Donator
#6 Kng8te: Ja, vem har sagt något annat? IQ-befriad. Hiho!
smed, Donator
haha du e ju tappad till tusen Kng8te. vem sa det var lätt? men att slänga sig i rätt riktning är ganska självklart så sluta upp med din dumma kommentarer.
blupulz, Donator
#4 Kng8te: Shit.. Trodde han skulle hoppa åt andra hållet..
NappenFTW, Donator
#4 Kng8te: Fattar vad du menar, alla andra är bara p12or som leker coola på Internet :) wiohoho
Hyperaktiv, Donator
Inte det minsta imponerande...
Korvbrödsbakarn, Donator
#4 Kng8te: tur du sa de, när jag testade det hemma så kasta jag mig åt höger. gjorde jävligt ont i axeln :S ska testa ditt sätt :) återigen, tack!
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|