Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Boobs, Donator
Gud... Jävla hittepå
NappenFTW, Donator
Bara jag som blir så förbannad?! Gud skapade inte människan, människan skapade gud, nuff said.
Youporn, Donator
orkade inte lyssna på ludret
Skurt, Uppdaterare, Donator
#3 NappenFTW: +1 Fan va folk är duma i huvudet :( Fattar inte hur man kan vara så jävla dum och gå på skiten.
addelini, Donator
Vill bara slå henne i ansiktet och få henne att vakna ur hennes sinnestillstånd
fittcp, Donator
Hahaha!
Det är lugnt grappar.. När hon ligger och blöder ur analen efter sin hårdaste session av daddy special treatment så kommer hon märka att Gud är bara något hon själv har fantiserat fram för att känna sig trygg. :)
Outfex, Donator
glädjer mig åt folk som kan tro på något sånt.
tänk er sj. om dom inte är där.
hade inte jag garvat just nu :D
Master Betty, Donator
Jag blev helt plötsligt taggad på att göra henne fysiskt illa.
Ha11on, Donator
Det var väl inte annat än förväntat att diskussionen skulle urarta till denna form av fekalie-kastning. Hon trollar stenhårt, och att förutsätta att gemene kristen skulle bete sig såhär, är en minst lika stor skenbild som en kristna guden.
Chill3zor, Donator
jag höll på att skriva en uppsats om hur jävla idiotiskt den här videon samt kristendomen och hela usa var. Sen Kom jag på att ingen bryr sig.
OT: Bara.. skjut mig.. Seriöst.. asså om hon tar på sig att det var hon som bad till gud om att få ateisterna att vakna vilket resulterade i att japan katastrofen händer.. borde man inte kunna klassa det som vållande till annans död..(eller ja till.. några miljoners död) ge henne stolen direkt..
Fallos, Donator
All religion är ett jävla påhitt, bort med skiten så skulle nog både djur o människor leva bättre
Ish, Donator
Om hon trollar så gör hon det bra.
Sap, Donator
Det absolut värsta är att det finns en rimlig chans att hon inte trollar... och det gör mig lite rädd!
saucyx, Donator
hon har en youtube kanal som har blivit rätt uppmärksammad i atheist kretsar på youtube och det har varit lite debatt om hon trollar eller inte
SmageliBRANZ, Donator
Search and destroy på henne. Tror ni man kan hitta mer på 4chan eller youtube? troll varning dock.
Chrillie, Donator
Tror hon verkligen gud skulle döda en massa tusen människor? Nej, vilket jävla cp. Vill slå henne hårt som fan.
zebbz, Donator
"I just wanna pray all day long!" WTF!?
victorr, Donator
snälla få tyst på kärringen
attans2, Donator
''The evil ways of atheists''...men hon är överlycklig över tsunamin i japan? Vem är ond egentligen...
Zircon^, Donator
Hon har fått för lite kuk
hellsike, Donator
Hon trollar, men tyvärr finns det folk som är så där på riktigt :|
Beviset: [url]/www.youtube.com/watch?v=F_szTjTKQsk&feature=related[/url] (klickbar)
Detta är dock en mirror.. Hon har tydligen tagit bort sitt youtubekonto, hon fick troligtvis en hel del hatmeddelanden :p
ejfimp, Donator
kill it! kill it with fire!
BarbieBr0tal, Donator
old?
den här kom ju ut dagen efter tsunamin...
Hennes video om att blizzard är satan och alla som spelar wow dyrkar satan och vill leva i helvetet på riktigt, den videon är fan bra!! natthumor :D
MuccuM, Donator
Hon låter rätt kåt på gud! faktiskt, undrar om det är okey ;)
Avanado, Donator
#28 BarbieBr0tal: Man vill suga kilovis med negerkuk om man äter upp och nervända digestivekex; ungefär samma trolighetsfaktor som det den subban snackar om.
Lurzk, Donator
*Riktat mot Roger*
Är det inte sådana här diskussioner ni försöker undvika att skapa? Eller finns det speciella fall som detta? (A)
OT: Bästa trollet någonsin eller dummaste idioten. You decide!
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|