Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Dino, Donator
YES! Han är så jävla kung!
pewpewpew, Donator
Pang bom opp o haj, äntligen
pawseh, Donator
Joina mig O bojkotta 2½ men o följ sheen iställeT!
everydayhappy, Donator
#4 pawseh: Tror alla kommer bojkotta 2½ Men efter Ashton Kutcher kommer gå med, 2½ Men kommer bli som Scrubs efter den 8:de säsongen, helt värdelöst.
brunsas, Donator
Ashton kutcher e bra, men man kan inte bara ersätta någon efter, 7(?) säsonger...
enten
Ge fan i att länka aftonhoran utan varningstriangel. Tidningen förvränger allt.
BajsViktor, Donator
#8 enten: Du märkte in att det stog "@AB" i slutet? Idiot!
OnT: 21½ men kommer ju behöva lägga ner efter bara några avsnitt. Ingen kommer kolla på skiten när inte charlie är med.
Devil
Sheen = winning! :D
#7 brunsas: ja men han passar inte alls i en sådan serie. Det går inte bara att ersätta charlie sheen men ja det är ju sant att man får ersätta skådespelare bara så men det kommer förstöra serien.
Toogood, Donator
Jag kommer kolla på den nya säsongen vilket nog väldigt många andra kommer också, även om det inte är i närheten av lika bra så kommer folk att kolla = $$$ ..
tsss, Donator
#5 everydayhappy: Scrubs har alltid varit, är, och förblir en värdelös serie.
Xwion, Donator
#12 tsss: Scrubs har varit en bra serie, dog dock ut. Dom borde gjort en avslutning innan allt blev ett enda helvete.
Samma sak borde 2½ men gjort, gjort ett snyggt avslut med Sheen och sen slutat, inte tagit in en pajas som förstör en grym serie.
Jigsaw, Donator
Ashton Kutcher är en bra skådespelare, tyvärr tror jag inte att han kommer leva upp till "Sheen-expectancy".
escobar, Donator
#5 everydayhappy: Förderar svenska.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|