Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
pHREEK*, Donator
dra helvete hej! :'O
nob, Donator
Jag kom.
J3n5, Donator
http://www.youtube.com/watch?v=fYX4XiQWYRU oxå skön
kelzo, Donator
åh helvete! förväntade mej inte riktigt det där faktiskt
Chabo, Donator
hur i helvete får den ner kraften i marken så jävla bra?, bissart!
Rend, Donator
Daaaaymn!
didipop, Donator
get the water nigggaaaah, get the waaaaaater.. daaaaaaaaaaaaaym!
scoob, Donator
Tja G krafter...
dennis116, Donator
men åk iväg någon gång då, BILJÄVEL!!! spola till 1.35 direkt om ni är smarta
Skruvdragaren Sune, Donator
De kan inte bara varit en "vanlig" motor va? Måste varit typ lustgas eller nåt jet drivet kanske? Någon som vet mer?
Psych0naut, Donator
#10 Skruvdragaren Sune: Det beror helt på vad du menar med "vanlig". Och jet? Trollar du nu eller?
Djungelvrål, Donator
ahopp, får väll börja länka lite bilfilmer eftersom det verkar uppskattas :D
Frosher, Donator
Åh helvete vilket tryck det va i den, ser ju för fan ut som om avgasröret puttar ut mer luft än ett jumbojet xD
laserfrukt, Donator
#10: Helt original från fabrik..
Skruvdragaren Sune, Donator
#11 Psych0naut: De e klar att dom bytt motor o sånt.. Men tänkte att de slängt in en liten jet motor också typ? Eller lustgas som man hade på need for speed typ?
BeastN, Donator
#18 skruvdragaren sune: du är inte så hemma på motorfronten va?
Smoj, Donator
#19 BeastN: Det är klart han är. Han har ju spelat need for speed, doh!
EmmpI, Donator
#18 skruvdragaren sune: En?! tror nog det är minst 2st mini jet motorer som dom lagt in i den motorn och mycket NOS och lustgas.
MaartinT, Donator
Anledningen till varför den skjuter iväg som den gör i starten är ju tack vare launch controlen :) Enda nackdelen med en sån är att det sliter som fan på turbon :(
aaalex, Donator
sett snabbare bilar...
tello, Donator
#4 Kelzo: Same here!
Resebo, Donator
#23 MaartinT: Låter ju som att hela motorn ska explodera med launch control :D
tjoscar, Donator
#24 aaalex: Och vart ser du hur fort den går?
OnT; Rååååå supra!
John_doe, Donator
Jadu det enda jag har att jämföra med var en gång för inte så himla länge sedan på en show i Karlstad då det stod en pytteliten hundkoja mot en Dodge Viper.
vipern slänger sig på högsta varv och låter som ett riktig jävla kraftpaket. mini coopern låter mer som en pytteliten moped eller liknande men den hadde typ topfuel slicks jag snackar meterlånga typ
Men det kommer till gult på lamporna och så sätter motorerna igång
på grönt så ser man hur Coopern sticker iväg på noll och ingenting och vipern står bara och slirar men tror fan Hundkojjan drog 400 på under 10 ( det fanns ingen tidtagning)
måttligt överaskad av en liten britt
Pizzabud, Donator
i find this easy to masturbate to.
Pie, Donator
#10 Skruvdragaren Sune: om vi säger som så det är inte en laglig motor att använda i sverige på vägarna.
fredd90, Donator
#10 Skruvdragaren Sune: Det enda dom har gjort egentligen är ju att montera biltemas öppna luftfiler, bilen får lixom i sig mer luft då...haha
SunTrip, Donator
Vad körde han på? har sett supror på 8sek vallen men denna studsade iväg bättre. Kan den varit nere och luktat på 7sek? 7.49 kanske? ingen som vet?
Emilio, Donator
Samma klipp ur annan vinkel =)
http://www.youtube.com/watch?v=sMkTH0_n98g
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|