Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
kooin, Donator
Driver han eller?
salle, Donator
#1 kooin: tydligen inte, jag minns att jag såg Rodney mullen för typ 20000 år sedan gjorde något liknande
ninjastil, Donator
fulare "tricks" får man fan leta efter
eth, Donator
"Falcon Stomp" LOL :D
sadisticwhore, Donator
Blir nog aningen klurigt att klara något av dessa ner för en trappa eller liknande.. Trams
Zlach, Donator
#6 testa gör dem i farten ;)
FireWaia, Donator
Som Flatland SKA se ut: http://www.youtube.com/watch?v=SaC-SfFgap8
lieliedie, Donator
Jag tycker att det finns för lite sköna freestyle-åkare som denna nissen. nice upload
Sebbos, Donator
#2 salle: Och han gjorde det 100x bättre.
Klutt, Donator
Jäkla bra trick, jag skarattar ner mig!
dadammdam, Donator
Haha vilken jävla tönt, sådär åkte jag när jag va typ 12, fast jag va bättre då..
snefan, Donator
Ok de här klippet sög. Däremot har jag försökt leta reda på ett klipp som låg uppe för typ ett halvår sen me ngn snubbe som såg ut som en hippie å skateade, hade långt lockigt hår, awesome mustasch och railade bl.a. på kedjor... någon? :)
ollonqvist, Donator
triangel? skateboarden hade ju bröst tryckta på undersidan. Nu kommer jag må dåligt i flera dar, roger kan du fixa det för mig snälla?
Hotrod90, Donator
Trailertrash just got a face:D
Megamisama, Donator
#15 ollonqvist: Dom bryr sig inte ett piss om folk mår dåligt eller inte. Triangeln är en NSFW-varning, inte "du kan tar illa upp"-varning. :DDD
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|