Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
AnyOne, Donator
Har de ändrat så att man kan förstöra den stora masten i Caspian Border nu? Senast jag spelade så gick det inte.
Heuw, Donator
#2 AnyOne: Jupp, den faller när tickets når 20. dock bara på CQ
inkognitojanne, Donator
Fortfarande bästa fps spelet, i lovet the battlefield
lontarus, Donator
Bf3 är väl nice och så men jag tror nog jag gillar bad company 2 bättre.
Coca-Cola Beroende, Donator
#3 Heuw: När jag körde så kraschade en jet in i den och den föll, det var minst 100 ticks kvar
drawser, Donator
På xbox så faller den när nått lag får under 10 eller 15 tickets, endast på conquest
J3n5, Donator
Nå Call of Duty spelare, vad har ni att komma med?
Terrassen, Donator
Dice kommer alltid att vara efterblivna med utvecklingen och synvinken på spelarnas personligheter. De har alltid kopierat de grundläggande revolutionerande spelen som de sedan tar åt sig äran av: Medal of Honor och Call of Duty, vilka båda var skapade av den riktiga Infinity Ward, inte "Sledgehammer" som förtstört serien med MW3.
Ni kommer att ångra vad ni sagt när Respawn Entertainment släpper information om deras nya projekt.
51kr, Donator
#9 Terrassen: Då mitt favorit spel är cod 4 så hoppas jag att du har rätt :))
araphon1, Donator
#9 Terrassen:
Medal of Honor Allied Assault: 22 Januari 2002
Battlefield 1942: 10 September 2002
Call of Duty: 29 Oktober 2003
Allvarligt talat, läs på lite innan du kommer med ditt gnäll. Hur lika är Battlefield 1942 och de andra om du tänker efter lite? Medal of Honor var tidigare än BF1942, men BF1942 var under utveckling långt innan MoH releasen, och var långt mer revolutionerade än de andra.
MoH och CoD var quake med andra världskriget vapen, multiplayermässigt. BF1942 var stora slagfält, olika klasser, fordon, flygplan, vilket man inte sett tidigare förutom i Dice tidigare spel "Codename Eagle". Vem står för revolutionärt tänk om man jämför dem spelen?
CoD och MoH är bra spel i sin egen rätt, spelar alla serierna själv, och gillar dem alla skarpt då alla gör varsin grej jäkligt bra.
Fattar inte varför det ska sitta snorungar och trolla fram massa grejer att störa sig på ur arslet och häva ur sig ogrundade anklagelser och gnäll. Lägg ner tiden på att spela det där spelet du avgudar istället.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|