Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Linnet, Vip
Smart och kalla in lögnare..
lillfille, Donator
Du är bara rädd för verkligheten
Scopae, Donator
#2 Om du inte är sarkastisk är du fanimej knäpp. Om någon kan se in i framtiden hade de fan inte varit sierskor, de hade varit rika för länge sen.
Tomcat13, Donator
Se i framtiden tror jag inte... Men är det bara jag som har drömt en sak och sen (några dagar veckor eller månader) så inträffar samma sak som jag drömt eller ett liknande scenario.. Någon mer som varit med om detta? :p
Linnet, Vip
#2 lillfille "Du är bara rädd för verkligheten".. Hehe, behöver man svara?! xD
Sewil, Donator
vem är pierre?
Vendetta, Donator
"Inom en radio på två kilometer"
Radio?
Radi?
Rad?
Ra?
R?
pervott, Donator
#7 Vendetta:
R?
Re?
Ret?
Reta?
Retar?
Retard (skribenten)?
zusen, Donator
#7 Vendetta: Ja de har byggt en stor radio på 2km som befinner sig runt slakthuset. Han ligger nog och sover i den.
Sectoidzor, Donator
Ironiskt att stället hette Slakthuset om han nu skulle vara.... mördad...
zeitone, Donator
#4 Deja Vu, hjärnar får dig att tro att du varit med om liknande sak tidigare.
dolohov, Donator
#4 va också med om en sjuk grej på zoo förut:P snackade med en orm som jag sedan släppte lös och bussade på min kusin på hans födelesedag xD jävlar va han skrek.
zusen, Donator
#13 dolohov: Good one sir
Iizkwl, Donator
#4 Tomcat13: been there, done that!
trumm-dum, Vip, Donator
#6 Sewil: Han i min baklucka, handsfack och lite i jackfickan...
dvrr, Donator
#4 händer ofta för mig
Helskorfs, Donator
Vad är det här för släkt? att bara punga ut en miljon gör man inte bara....
iddi, Donator
#7 Vendetta: Märkte detsamma och fick mig ett skratt :D
SunTrip, Donator
jaha följer vi upp detta sen? Jag sätter 500a lappen på att han är död.
#6 Sewil: Jag är Pierre, han på bilden är också en Pierre
Roger, Admin, EgenTitel100kr
Visa lite respekt nu då, det är inte så himla kul för de anhöriga som desperat letar efter en älskad familjemedlem/vän som plötsligt är borta.
snusburk, Donator
#1 Linnet: Säg de til familjen då? Så jävla pantad du är..
Klart familjen testar allt. Förstår inte folk som kan ifrågasätta att folk börjar vända sig till lite övernaturliga saker när såna här tragedier inträffar. Så sjukt respektlösa folk kan vara -.-
1slasken1, Donator
#4 Tomcat13: http://www.youtube.com/watch?v=CSf8i8bHIns
entall, Donator
#22 snusburk: håller med dig, rätt förståeligt att man ber till gud eller något övernaturligt i svåra situationer
Linnet, Vip
#22 snusburk: Fine om dom ber till gud (får dock inget konkret ut av de) men att plocka in folk som sierskor som gissar sig fram var han kan va är helt jävla korkat, särskilt om polisen också skulle lägga resurser på att kolla upp de sierskan sagt, har hänt innan och vilselett polisen. Personligen anser jag att lögner och påhitt är aldrig bättre än ovisshet.. Sen om jag är pantad för de är din åsikt, jag väljer dock att leva i verkligheten..
SnusDosa, Donator
Hoppas dom hittar stackarn!
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|