Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
djflashback, Donator
Jo visst, dom älskar Stockholm lika mycket som jag älskar Göteborg, men kunde dom inte gjort videofanskapet för Svearike istället för avgränsa det till en stad!?
Burp, Donator
#1 djflashback: Men för fan, är du helt efterbliven? Det är ju inte direkt kungen eller Fredrik Reinfeldt som är ute och propagerar för Sverige. Det är Step2 som är ett kommunikationsbolag baserat i Stockholm. Varför skulle de gjort "videofanskapet" för hela Svearike?
Inlägget är borttaget
Roger, Admin, EgenTitel100kr
#1 djflashback: För att Sthlm är the shit så att säga..? ;)
djflashback, Donator
#2 Burp: Men ursäkta mig doktorn. Jag anser bara att deras budskap (dvs, inspirerande video med iads samt magi) kommer att nå ut i världen och varför då bara engagera sig i Sthlm. JAG, läs jävligt noga nu, JAG anser att dom kunde ha skapat videon i syfte att förklara hur Sverige i helhet är och inte bara Stockholm. Step2, liksom alla andra företag, vill väl sprida sig internationellt och då anser JAG att dom skulle gjort det bättre genom att stödja hela Sverige.
#4 Roger: Får du ens ta ställning i vad som är bäst? ;) Ska inte Admin vara neutral?
Roger, Admin, EgenTitel100kr
#5 djflashback: Meh.. :(
16k, Donator
Är det ingen som ser att han till höger med glasögonen är Magikern Charlie Caper som vann Talang 2009? eller är det bara jag? :P
JohnnyIvarsson, Donator
#7 16k: jo det är det nog, nu när du säger det..
zusen, Donator
Jobbig svengelska och läspandet gjorde så jag ville hoppa ut genom rutan men coola trick var det.
DyngbaggeN, Donator
#5 djflashback: Men låt Roger skriva bäst fan han vill, med tanke på vad som länkas här och vad folk kommenterar så bryr jag mig inte ett skit, tycker till och med att det är bra att adminsen "lägger sig i" eller hur man ska uttrycka det som.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|