Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
enajesper, Donator
Han är den skönaste grabben på denna jord, älskar alla hans recensioner =)
antonlejonet, Donator
HAHHAHAHA, fyfan roligaste 2012.
skånska
intel, Donator
Den filmen,Kommer ihåg när våra lärare berättade att de skulle spela in den filmen i våra lokaler. Hur tråkigt som helst.
Xzid, Donator
Lagman represent, fuck.
olver8, Donator
haahahahahahaahah respekt !
Fet, Donator
Haha skön jävel felix alltså
zeitone, Donator
Hur kommer såna här kassa jävla skit B saker från youtube med ens??? Inte kul för fem öre, kanske om man är 12 bast eller ser ut som honom.
mjölet, Donator
Liam ser ut som en geting hahaha irlgrav deer
antef, Donator
Jag vet vem huvudpersonen är owohoooooo!
intel, Donator
#10 antef: Om vi ska skryta så, Gått i samma klass som hon som spelar Josse, Regissören har varit hemma hos mig.
Var med som statist i filmen, Hela min klass var med, Min lillasyster ses ett antal gånger i filmen. Killen som spelar Liam är med i bandet Sk8 och dom är från Nossebro vilket ligger ett par mil ifrån där filmen är inspelad.
Filmen är inspelad i Vara och Lidköping, Där jag bor. Jag kan också skryta ;)
Fet, Donator
#11 intel: Synd att skiten var sämst bara. Så inte mkt att skryta om :).
intel, Donator
#12 Fet: Tyckte också det ^^ Tråkiga är ju att eftersom man bor där filmen spelades in så skrattar man åt olika scener. Som när hon nästan blir överkörd av tåget och helt plötsligt är i en simhall. Simhallen ligger 3 mil ifrån spåret så jag och resten av klassen satt och gapflabbade.
antef, Donator
#10... Jag lade till "owoohooooo!" för att uppmärksamma ironin.. Jag bor också i Trakterna, vi kanske är homies.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|