Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
fotboll123, Donator
Börjar typ vid 1 min och 40 sek
Krimkrams, Donator
Skön snubbe när han snackar!
Cutemikaela, Donator
vad gör idioten?? Kör därifrån? :S Fan vad jag hatar sånna människor som inte ringer en jägare som kan förkorta djurets lidande, han ringer inte ens polisen och upplyser om att han har kört på en hjort!! Han kommer inte få ut några försäkringspengar på eventuella skador på bilen nu.
IDIOT!!
Kite, Donator
Kan ingen göra om denna med laddergoeat's "is that a Dear, hahaha"
Finns en annan film som har det, allting blir så himla mycket roligare då~
fosfat, Donator
#5 Kite: göre själv om du nu fortfarande roas åt laddergoat.
Bkdoorbandit, Donator
Yay en till "Bambis mother dies". Jävla as dock som bara kör därifrån.. Praktmongo -.-'
mcchrill, Donator
#6 fosfat: Varför så jävla vrång?
Fallos, Donator
#8 mcchrill: Nu var han ju iofs inte vrång utan frågade helt enkelt varför han inte själv kan göra det om han nu vill ha ett sånt skämt.
Eclipse, Donator
Vilket jävla as som bara kör därifrån!
Klutt, Donator
Vem fan har en kamera i vindrutan? Jo, alla som råkar ut för saker på bilturen har det. Så skaffa för fan inte en kamera i bilen! Det kan kosta er livet!
Megamisama, Donator
#3 Cutemikaela: #7 Bkdoorbandit: #10 Eclipse: umad?
Jag hade stannat, sett till att Bambi dött och sluppit lida, sen hade jag lastat på Bambi där bak och haft honom till middag. Fyfan vad smarrigt det hade varit! Med lite kantarellsås också.
BaraSkit07, Donator
#13 Megamisama: Bra idé. Ska göra det när jag kör på mitt första roadkill.
16nibor, Donator
Vad är de svåra med att klippa ner klipp innan man lägger upp dom?
Megamisama, Donator
#14 BaraSkit07: Tycker inte det är en bra idé, tycker det är en självklarhet att fixa sig gott gratiskäk. :P
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|