Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Skurt, Uppdaterare, Donator
Ja det verkar ju som om att folk tror det tyvärr.
detras, Donator
#1 Skurt77: +1
Megamisama, Donator
Så, om alla som inte donerar hade ignorerat allt hade det spridits lika mycket och resulterat i exakt samma hjälp till de som behöver det?
Klicka
Majman, Donator
#3 Megamisama: Fattar du ens vad bilden visar? Herregud.
Xeogt, Donator
#4,5 Tror nog att de enda idioterna här är ni två. Megamisama menar på att, även om vissa personer som ingår i debatten inte fysiskt bidrar med hjälp, så är det nästan säkert att fler involverade i slutändan leder till mer riktig hjälp. Därför är frågan som ställs bra att reflektera över, då om man gör sig av med folk som inte donerar, sprids budskapet i mindre omfattning, och leder därför till färre donationer.
PS. Idioter. DS.
belkeman, Donator
Det bilden menar är ju de (1$ per like) bilderna...
vizarn, Donator
hahaha, fyfan vilken värd bild
bryy, Donator
#3 Megamisama: Håll käft jobbigt med dina jävla kommentarer överallt!
epicfailzor, Donator
#9 bryy: hur fan kan du tycka det är jobbigt att en person kommenterar många länkar?
Spectral-v2, Donator
#3 Megamisama: Är du en sån där som misslyckad jävel som sitter och "Likear" bilder för kompisförfrågningar också ?
Megamisama, Donator
#11 Spectral-v2: Definitivt inte, jag bryr mig inte om afrikaner eller liknande, bara mig själv. Jag är dock inte ignorant, läs #6 kommentar, han förklarade väl mer eller mindre det jag ville ha sagt.
Sen om ni faktiskt klickar på like eller inte skiter jag fullständigt i, men det är bara idiotiskt att tro att det inte hjälper att flera miljoner människor sprider videos.
bryy, Donator
#10 epicfailzor: För han snackar skit inge bryr sig om, jävla Forever Alone!
cleveland_brown, Donator
Rolig, men varför i helvete så sjukt jävla liten bild?

Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|