Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Fallos, Donator
#1 makkafaan: Tuff du är.
Fallos, Donator
#3 makkafaan: Kan jag få din autograf?
Flapflapflap, Donator
Om man inte gillar nyheten(som man klart och tydligt kan se på länken) så behöver man inte trycka på den!
Tänkte bara säga det nu innan shitstormen kommer
Bruno, Donator
Haha awesome ju! :) Sverige levererar! :P
risenjihad, Donator
Vem är Joel Kinnaman? Och som #1, vem bryr sig?
detras, Donator
#1 makkafaan: Eller hur, vem bryr sig?
emiledv, Donator
#1 makkafaan: #7 risenjihad: #8 detras: Det är från Nyheter 24, Det spelar ingen roll om nån bryr sig eller inte! :)
Jensaaaa, Donator
Men herregud! Måste det alltid vara bråk? Man böjar tröttna...
larry, Donator
lol, såg precis ett avsnitt från Craig Ferguson där Munn pratade om sin dåliga killsmak...
krullan3, Donator
sexbomben? ugly betty är ju snyggare!
tjamen1, Donator
#7 risenjihad: huvudperson i en av de bästa svenska filmer som någonsin gjorts!
zeitone, Donator
#13 nej, en av de sämst tolkade filmer utav "kriminella världen" Och hon är verkligen inte någon sexbomb. Enda anledningen till att hon funnits på framsidor är för att hon har sålt upplagor för att hon varit tillsammans med tex Justin Timberlake.
tjamen1, Donator
#14 zeitone: sluta vara så pessimistisk din lille tokbögboll :)
ppoolliiss, Donator
Inte så sexig... I am dissapointed! Wheres my hamma?!
Dudeimgodly, Donator
Går inte att få bättre flickvän än Olivia Munn, ni som var insatta i USA's gaming kultur och skvaller kring denna vet varför.
Wolf, Donator
fast så snygg var hon inte
billybusa, Donator
1. Hon är inte snygg alls.
2. Vem i helvete är Joel Kinnaman?
JohanSten, SmutsigJudeEnligtOjaw
Inte nog med att de påstår att det har varit en hemlighet bara för att snubben inte ringer tidningen och vill ha en artikel om det för några tusen, utan de gör en artikel så småningom iallafall där han "visar upp" henne. Jag spyr.
Ramix, Donator
#20 billybusa: 1. Är du bög?
2.Kollar du överhuvudtaget på tv?
shaft232323, Donator
#14 zeitone: Inte säker, men jag tror han menar Johan Falk filmerna. Om så är fallet håller jag nog med honom.
yahbabe, Donator
Men vad är det jag läser?? Han är otrogen mot mig :(
Exactly, Donator
#7, #20: Too much of a retard to google? Dessutom är ni ju fan efter i huvudet om ni inte sett de hypade filmerna han nyss varit med i, idiotfanskap.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|