Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
brakaibakinu, Donator
Va!? någon som kan berätta vad detta ska föreställa ? :O
maktgalen, Donator
Grymma paintskills! 2 av 5 bananer
Bakke, Donator
#1 brakaibakinu: En snubbe som glider längre och längre ner i datorstolen.
rotmos22, Donator
Tycker mer det ser ut som att han har högra handen på dicken så han blir tvungen att använda vänstern när han ska leta efter porr.
Falken, Donator
Hände nyss :')
Clarkyy, Donator
Tkr de är perfekt ritat, o just nu ligger med ryggen där jag ska sitta, var rätt komiskt så får räta upp mig.
Avanado, Donator
detta händer inte ens om man sitter på en inoljad köksstol...
Klarkkent, Donator
6åring som h6ar målat eller?
jhornsten, Donator
hahahahahh bilden var bland det fulaste jag sett! men det gör inget för man fick sig ett gott skratt!!
krille09, Donator
#11 jhornsten: jaa visst, den som gjorde bilden borde ta någon kurs i paint skillz ;]
Azai, Donator
Dåligt paintat men jo det händer rätt ofta att jag dyker ner på rygg i stolen... men så fort skärmen försvinner över bordskanten flyttar jag upp igen x)
Criticalm, Donator
Dra mig baklänges, det var ta mig fan den fulaste streckgubben jag någonsin sett. Jag trodde folk ritade streckgubbar för att det är för svårt att rita normalt, men den här personen ska fan inte rita överhuvudtaget! Satan!!
Fabian, Donator
Tråkigt att standarden på Existenz har blivit så låg att dom tar med sådant här skit.
Ganska pinsamt..
antonpoiik, Donator
#15 Fabian: Säg inte så, Roger blir arg då och ger dig en ban på 2 veckor.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|