Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Degrander, Donator
På 70&80 talet trodde man att bilar skulle flyga i dagens läge. Ser ingen nytta i dom där bilarna förutom aerodynamiken. Ergonomi, effektivitet och rymlighet existerar tydligen inte år 2050?
SmE, Donator
#1 Degrander: Håller med, dom ser "balla" ut men jävligt opraktiska..
Mjezz, Donator
Inte en chans
Fallos, Donator
Känner bara igen en av dom och det är koncept versionen av Mercedes Benz, jävligt snygg faktiskt. Dom andra är ju bara sjukt opraktiska och fula.
superante_93, Donator
Så alla ska ha en egen bil 2050? Eftersom ingen har plats för passagerare...
FireWaia, Donator
Det är konceptbilar ffs, biltillverkare som leker och visar vad de kan ungefär. Ingen tror på allvar att bilar kommer se ut så. Löjligt.
Mllcke, Donator
+ att det är miljontals bilar producerade nu, vart fan ska dom ta vägen? När jag var på Island så såg man ju tusentals bilar bara övergivna, ingen som använder. Det tar skitmycket plats att förvara dom gamla bilarna. Dock kan man ju bara skräpa den och ta vara på att material men men
Newton, Donator
Bara jag som kom att tänka på "Tron" när jag såg dom här?
Trean, Donator
Hoppas kan man ju alltid göra.. kommer dock aldrig att bli såhär då ingen biltillverkare vågar ta steget att producera en så udda bil.
Bakke, Donator
#9 Mllcke: Du inser att man kan även återvinna bilar va?
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|