Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Word, Donator
Jobbigt att han printat själv..
Cutemikaela, Donator
några timmar? 2 dagar tar det väl normalt?
hellas1, Donator
#2 cirka 24 timmar
intel, Donator
såg inte direkt en win.
thewik, Donator
fast tjejer skiter ju inte
Inlägget är borttaget
finfus, Donator
asså... fy fan existenz.. känner ni killen eller vadå? den var skittråkig..
MiniDemonic, Donator
Massor dåliga länkar när Arlen uppdaterar, det är precis som att han inte kollar länkarna innan :/
Minns en gång när han uppdatera och det kom med länkar som var dagen innan.
Dannemann, Donator
#9 MiniDemonic: Nämen gubbendåå.. ska du gråta lite eller? De gör det här på sin fritid, nöjer du dig inte med det så kan dun väl söka upp dina egna jävla länkar så slipper man höra folk som gnäller som du.
pubisboy, Donator
#10 Dannemann: Gnäll på annans gnäll är också gnäll. Gnällunge.
shaft232323, Donator
#10 Dannemann: Säkert du som tipsa om skiten. Gnällunge.
nejgor, Donator
#10 Dannemann: Har man antagit sig en uppgift skall man göra den ordentligt med.
Foreign, Donator
För att kommentera hennes status! Who the hell cares?
Keffatliv, Donator
Pinsam kille, häng dig själv. Du postar världens tråkigaste slutkläm, dessutom tycker du att den är så jävla bra att det är du själv som printar och tipsat för att du förmodligen vill ha uppmärksamhet. /sigh
MiniDemonic, Donator
#10 Dannemann: Problemet är ju att Arlen inte gör nånting.
Han går in på nån Admin sida med alla tips, väljer lite random tips utan att kolla dom först sen tror han att det är klart och att allt är bra.
Hur kan du kalla det att göra nåt?
Dom kunde lika gärna gjort en bot som tar 50 random tips och lägger ut dom varje dag, precis lika värdelöst.
2L84U, Donator
Ah det var ju för jävla roligt...
Dannemann, Donator
#13 nejgor: #16 MiniDemonic: Om inte Roger o compani gillar honom så är det väl deras sak att göra något? Det hjälper inte att ni gnäller här ifall det råkar komma upp två länkar samma vecka. Trött på att man ska behöva läsa gnäll från massa jävla människor som tycker att då man ser en länk två gånger så ska någon annan göra jobbet.
nejgor, Donator
#18 Dannemann: den ända som gnäller är du. Vi påpekar endast att det finns brister med just denna uppdateringen. inget annat.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|