Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
FAMOLS, Donator
Tvärt om för mig!
If you know what i mean...
Lopuz, Donator
True shit.
hellas1, Donator
snarare true shit om man som jag gillar att skita länge.
Megamisama, Donator
True shit? Finns det folk som runkar inne på toan? :S
Inte för att det är bisarrt, men fan så mycket bättre inne på rummet ju.
Childmolester, Donator
riktigt true shit, ja brukar sova inne på duschen i typ 2 timmar. När man kommer ut tror dom man runkat i timmar..
billybusa, Donator
#4 Megamisama: Nja, runkar hellre på toan än blir påkommen av föräldrar/syskon. Dessutom behöver man inte göra sig av med satsen någonstans.
bbaraallehw, Donator
#6 billybusa: Det är ju bara att avfyra slafset in i munnen
SnusDosa, Donator
#1 FAMOLS: Du runkar länge, och tar korta duschar?
krickan, Donator
Mycket sant.
#6 billybusa: Gör det på natten, sitt inte med öppen dörr, möblera om så man inte ser skärmen från dörren och sitt med lågt ljud. Satsen matar du soptunnan med.
Criticalm, Donator
#11 krickan: Gör det när fan jag känner för det, sitter aldrig med öppen dörr utan håller den låst konstant och skyller på att den öppnas och stängs av vinden när jag har rutan öppet. Hörlurar + en stor bas som man sätter en spellista på, porr ljuden har man i hörlurarna. Anpassa ljudet på högtalarna så det inte överröstar hörlurarna men ändå för nog med väsen så att man inte hör ditt fappande. Protip: Ta en paus från att runka om någon frågar dig något utanför dörren eller ringer dig, det kan mycket troligt vara en av familjen och det kan bli en väldigt otrevlig känsla.
krickan, Donator
#12 Criticalm: Varför skrev du det där till mig?
eth, Donator
#13 krickan: Du berättade din utförliga runkningsplan till oss. Antar att han också ville dela med sig.
krickan, Donator
#14 eth: Mycket möjligt. Hans plan var lite mer utförlig än min..
Megamisama, Donator
#6 billybusa: Jomenvisst. Jag har dock runkat 97-98% av alla gånger i mitt liv (4000-7000 gånger, någonstans där) på mitt rum. Bara 50% av de (max) har varit när jag bott ensam eller när alla andra sovit. ALDRIG blivit påkommen och jag har inte direkt någon stor förberedelse för att se till att ingen hittar mig naken. Nu är det dock så att om min syrra ville mig något skrev hon i WoWchatten istället för att gå in på mitt rum trots att hennes låg intill, but still.
dannerr, Donator
#17 cleveland_brown: Fastnar i silen i duschen, vidrigaste som finns:P
Megamisama, Donator
#18 dannerr: Fan vad konstig näsa du har. :S
Zaga, Donator
Har aldrig blivit påkommen. Sitta så man ser allting från min dörr, hörlurar, högsta volym. Bara kötta på serru.
jJeppe, Donator
Kan det inte vara så att alla tänker så för att alla gör så? :)
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|