Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
AliasAndersson, Donator
Vi har en Justitieminister som tycker att det är bättre att folk dör i missbruk än att folk skulle ta en spliff och bli "såsiga i huvudet".
Lömska jävla djur är vad politikerna är. Man hör på hennes röst hur hon försöker smita runt frågorna och ljuga lyssnarna rakt i ansiktet.
demepal, Donator
#1 AliasAndersson: Fast det sa hon ju dock inte? Jag försvarar inte hennes åsikter men personen som frågar ut henne gör ju allt han kan för att sätta ord i munnen på henne. Hon har ju en poäng, man kan inte bara titta på dödligheten i dessa sammanhang.
LordCresent, Donator
Hela intervjun.
http://www.youtube.com/watch?v=8-jBrElS3CI&feature=related
Fet, Donator
Jag hatar fan den där jävla idioten
Sparv1, Donator
Hon började ju stamma sönder där i slutet för att hon var tvungen att tänka mellan orden vad hon skulle säga, som motargument ;)
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|