Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Megamisama, Donator
Fan vad coolt, hade ingen aning om att vi hade något så awesome inom militären i Sverige.
FilllA, Donator
Känner mig stolt över att morsan jobbat där ;)
Megamisama, Donator
#2 FilllA: Tro mig, hon fick mycket snorre och det var väldigt många som spanade in hennes röv när hon gick förbi.
Jag hade också tagit din mamma om jag fått chansen.
Relaxx, Donator
http://www.youtube.com/watch?v=acRLikQI4hM
wof, Donator
Vet inte om jag missuppfattar länknamnet, men Muskö som militär anläggning finns fortfarande kvar. Åtminstone innan jag själv slutade på AMF1. Om än i mindre utsträckning än förr i tiden, så finns fortfarande stora delar kvar. Framförallt mycket av FMs hemliga utveckling av missiler, raketer odyl.
slicka, Donator
haha hela tiden det är någon någolunda intressant tråd på flashback kommer minst en länk från den upp dagen efter på existenz.
Joshuar, Donator
bor 10min därifrån, uppmanar alla att gå ditt och kolla även fast de är olagligt ;) ganska coolt
lontarus, Donator
#7 slicka: Tänkte exakt detsamma, det måste vara i och med tråden på heta ämnen igår.
BaraSkit, Donator
#7 Tänkte precis samma sak, visste att det skulle vara Muskö på bilderna.
gittan, Donator
#3 Megamisama: Förstår inte meningen med den kommentaren eller attityden för den delen. Håll käften eller säg något vettigt.
Makowski, Donator
#5 ascesso: Jag med =)
#6 wof: Om jag minns rätt så går kockums kontrakt ut om ett par månader och verkar inte som att det ska förnyas, då försvinner all personal som jobbar med servicen av båtarna men troligtvis finns robot verkstaden kvar.
Trean, Donator
Ser exakt likadant ut som första banan i Battlefield Bad company 2 o.O
Tim, Operatör, Donator
Vet att det finns en underjordisk militärbas med sjukt stora kanontorn som sticker upp ur berget här och där någonstans utanför Oxelösund. Var på en guidad tur där en sommar när jag var liten. Senast jag hörde så har dom fyllt alla tunnlar och rum där med sand... :(
Slackern, Donator
#13 Kom också att tänka på de!
Riktigt coolt, visste inte att Sverige hade något sånt :)
JedTheHead, Donator
Har varit där inne, och det ska väl vara ungefär lika stort som gamla stan i stochholm, fast under marken då..
Roger, Admin, EgenTitel100kr
#7 slicka: Och varenda dag så kommer länkar från Existenz upp på Flashback.
Ultimatepow, Donator
För er som inte vet finns det även en rätt cool militäranläggning på Hemsön cirka 1 mil norr om Härnösand.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|