Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
salle, Donator
#1 cultivated: +140000124010 internets till dig
lib3x, Donator
Men hur svårt ska det vara att tänka grabbar? Det är bara å plocka sönder en bläckpänna, kladda lite bläck på sprickorna och sen torka av innan det torkar helt,
Resultat = bläcket blir kvar i sprickorna...
Själv hade jag nog lagt pengarna på en ny stylad baksida i typ mörkgrått borstat stål eller liknanade, och framsidan kan man ju också byta om man har sprickor i den... Säkert billigare än o lämna in den på lagning :)
Avanado, Donator
#4 nikke3D: bananskal
AD, Donator
#5 Avanado: Avokadokärnor
Exedome, Donator
#7 Giftigkatt: hallonsaft
buzzin, Donator
#8 Exedome: kinesisk salamander
Kilabo, Donator
http://img.dxcdn.com/productimages/sku_117506_1.jpg
Tror att den skulle passa dem flesta existenzare mer...
Criticalm, Donator
Eller så köper man en Samsung Galaxy S3 istället.
Inlägget är borttaget
CrunChi, Donator
#12 Criticalm: lold.
Ramix, Donator
#12 Criticalm: You won the internet.
Samsung rules the world!
ppoolliiss, Donator
#12 Criticalm: Daaamn right! 70% batteri efter en dags spelande!
kalleelite1337, Donator
slåg söndder min iphåne för at kuna gära så :;D
rautan, Donator
#12 Criticalm: jag har haft min iphone 4s sen strax innan sommaren och jag vill fan hellre ha en samsung s3 !
rosinco, Donator
Enligt min åsikt tycker jag att Apples Iphones är bättre än nästan alla andra mobiltelefoner (bara om man jailbreakar). Men när det kommer till datorer kan dom suga min kuk.
likaz123, Donator
#18 kalleelite1337: Varför myta?
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|