Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Captain_D, Donator
Anar att en del är uppgjort eftersom han dödar samma fiender på olika banor
holydiverr, Donator
#1 Captain_D: eller så filmade han i ca 3 timmar på samma server?
milkk, Donator
fan va kass han är ^^ ingen dfare direkt
Captain_D, Donator
#2 holydiverr: Jajo så kan de oxå vara
Mybriel, Donator
Man får ju inte 30 i killstreak om man inte är bra precis, så han är nog rätt så grym ändå!
Nozzlo, Donator
#7 Mybriel: Är det uppgjort kan du få precis hur hög Killstreak som helst :P
Men han var rätt duktig på att hantera planet så... cool film om inte annat. Blev rätt sugen att fixa dessa banor också nu.
finnen1, Donator
Hans skills är ju värdelösa. Klippet är värdelöst. Varför göra en jet film där han klipper efter 1-2 kills? Det kan en nybörjare göra och ändå få ut en likadan film. Samt att filma när han dödar gunship. Ska man bli impad eller vadå? En flygande måltavla, "jättesvårt" att träffa den och få ner den.
Grov2, Donator
Njae, det här va ju inget speciellt.. Det finns bättre som borde få samma uppmärksamhet!
Mathe3w, Donator
Som så många redan sagt, inget spektakulärt eller beundransvärt. Filmen innehåller kills vi alla är kapabla till att göra. Skulle säkert bli bra med en riktigt fet killstreak men även detta uteblir och filmen är ju nästan fel att kalla montage utan snarare vanligt gameplay.
John_doe, Donator
#8 Nozzlo: NO han kan inte alls kontrollera planet bra för han använder Joystick för fan
och det syns så jävla väl.. och satans trött är jag på dessa noobsen som inte klarar av att köra med musen
Nozzlo, Donator
#12 John_doe: Förstår inte din poäng riktigt.. vad är felet att spela med joystick?
Likadant som det är roligare att spela med ratt när man kör bilspel är det en annan känsla att köra joystick när man flyger.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|