Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
erek, Donator
WHere?
Chrillie, Donator
Bilden finns inte kvar
eDen, Donator
Precis vad jag misstänkte, så awesome att det inte finns en bild på hans "aj då" !
Megamisama, Donator
Klicka på "Bilden finns inte kvar". Bara vanlig vänsterklick. :P
flaxson, Donator
http://www.theslapbetcountdown.com/
Inlägget är borttaget
maistre, Donator
Jesus, 2/3 år kvar
SwE, Uppdaterare, Donator
#8 hedsten: Suck! fan också!
Fallos, Donator
Bara jag som inte förstår något? vadå aj då, Barney Stinson? Har tydligen inte hängt med..
NappenFTW, Donator
#11 Fallos: I serien finns det bicthslaps som delas ut och Marshall hade fyra slaps på Barney eller något i den stilen. Han gjorde då en timer, just av samma variant av den som du såg nu och skickade till Barney.
http://www.youtube.com/watch?v=qi6gZVG-MJU
MiniDemonic, Donator
Countdown timern var ju inte ens gjord i samma stil som den marshall skickade. fail
Daavid1, Donator
Undra om den är official.. S08E01 hade inget med den där att göra.
Fast åt andra sidan är inte sidan klar än ./alarm.html
knowitall, Donator
Vad fan pratar ni om? Jag förstår ingenting.
Megamisama, Donator
#16 knowitall: http://www.imdb.com/title/tt0460649/
saintbro, Donator
#16 knowitall: Ironiskt namn
eth, Donator
#18 saintbro: *Klappar händerna* Första korrekta användandet utav ordet "ironi" jag har sett/hört på väldigt länge. Du får en liten stjärna av mig. ---------> *
knowitall, Donator
#18 saintbro: Ja precis, ett ironiskt namn då jag absolut inte kan allt. Utan menar att jag är en knowitall som Tror mig veta allt. Nöt.
AlleOpsO, Donator
Första avsnittet i säsong åtta är ett utav de roligaste jag sett i hela mitt liv ;p Marshall å lily är ju bara för sköna! :)
Megamisama, Donator
#19 eth: Det har du fan rätt i!
BaraSkit07, Donator
#21 knowitall: Ja? Nu är du bara en knowitall för att skydda din image. Hade du varit en riktig sådan hade du sagt från början något i stil med "it's funny because *******" utan att veta. Inte säga att du inte förstår.
#19 eth: Till och med våra svenskböcker i Svenska C visste inte det korrekta användandet av ironi, så det förvånar mig att en random dåre på Existenz skulle kunna, tumme upp till både dig och saintbro.
Inlägget är borttaget
Fet, Donator
#16 knowitall: sarkatiskt namn
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|