Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
NuFFe, Donator
lite rolig TK, men sett värre/större :)
rIKKE, Donator
#1 NuFFe: När man uttalar sig så brukar ett bevis ligga på sin plats.
NuFFe, Donator
#2 rIKKE: det va ett par månader sen, då gic kjag in på en server där alla sitter fast i X sekunder efter ett kart byte.
på en karta så spawnar alla i en hög, kastade ut C4 och B00M
20-30 spelare i den explosionen som dör och de flesta blir kickad av servern pga något lagg som vart :)
inte så svårt att få en stor TK då
rIKKE, Donator
#3 NuFFe: Blev extremt sugen på att få se det med egna ögon. Tack för beskrivelsen iallafall:)
Wolf, Donator
eller jag på BF3 då? Jag var o spanade lite med snipern. (Love sniper) och så såg jag en liten råtta som också var sniper (fiende då) fast idioten stod upp på berg bland buskar och trodde att ingen såg honom, men jag hade riktigt bra span på den jäveln och jag ska precis skjuta han i nyllet.. Vad fan händer då? Han DUCKAR och så träffar jag min m8 i nyllet som kommer smygande bak i från med kniv...... Jag droppade direkt
NuFFe, Donator
#5 Wolf: har flertalet gånger dragit iväg raketer för att sen se att jag TKade någon och märker först då att någon lagkamrat flygit in i ens RPGs.
som när man är rysse på omaha och skjuter mot sniper byggnaderna i väntan på heli
Psych0naut, Donator
#6 NuFFe: Omaha? Lite fel spel nu va?
Narinomi, Donator
#7 Psych0naut: Han menar ju oman, ingen mening att vara bitter.
NuFFe, Donator
#7 Psych0naut: hehe menade aman som #8 Narinomi: sade
va ju mitt i natten,. va lite trött hehe
en planka, Donator
Varför i hela helvete skulle han hoppa ur helikoptern? för att få leka fallskärmsjägare i några sekunder? skräpspelare som borde bli bannad
NuFFe, Donator
#9 NuFFe: oman***
#10 en planka: han hoppade ur den för att han ville inte få TK's.. nu får de somvart överkörde bara "Bad Luck"
N0tiC, Donator
Skolisen haha
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|