Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
TurD, Uppdaterare, Donator
Herre min jävla gud...
NuFFe, Donator
#1 TurD: nee, bara USA :)
korzz, Donator
hahahha grrr
Raxxen, Donator
Fuck Yeah!! Religion Fuck Yeah!!
Roger, Admin, EgenTitel100kr
Asså, jag har inte sett en tredjedel ens man fy fan vad bra!!
Tweekx, Donator
What the fuck happened to this world...
summerof69, Donator
HAHA det sjuka är ju att dom själva verkligen tror på att dom är besatta? Fattar det inte.. eller så vill dom träna till att bli skådisar eller nåt
psych3, Vip, Donator
#6 Roger: Riktigt underbart skådespeleri det där ;)
Otroligt att de överhuvudtaget tror på sånt där.. :S
Qvixx, Donator
Haha riktigt bra skådis :P De är så sjuka människor, inte homosexuella utan fanatiskt troende och vrickade människor.
didipop, Donator
HAha, sköna jävlar
Zmelly, Donator
#1-13 Ni är ju helt korkade.
Jag är inte den enda som tror på sånt här , lite respekt tack.
waf, Donator
#14 Zmelly: word! visa respekt till mig också! jag tror på coca-cola tomten! jag bara VET att han finns och att han en dag ska rulla upp på min gata med sin cola långtradare!
Zlach, Donator
sånt här borde va olagligt. 14# enda du får är disrespekt tyvärr...
Adamon29, Donator
#14 Zmelly: Obvious troll is obvious
diggasson, Donator
#19 Adamon29: Oavsett vad du tror så finns det kristna svenskar. Så nej han behöver inte vara ett troll. Men är förmodligen det i all fall. Jag tror också att om en man som säger sig vara besatt av en homosexuell demon vill våldta dig i röven, så skulle du nog jävligt snabbt vända dig till gud.
Muffinsz, Donator
#14 Zmelly: Som #19 Adamon29: skrev... 0/10 for effort.
Da3daluz, Donator
#14, om du inte är ett troll, nej, jag tänker inte respektera din jävla tro, jag kan respektera din rätt att tro vad fan du vill, precis som du får respektera min rätt att håna dig för din tro. Free speech liksom.
Smackyjacky, Donator
skiter i om det är skådespeleri! så jävla bra!
Habladubla, Donator
#18 Zlach: Håller med dig. Finner ingen underhållning i detta. Det är rent förjävligt att sånt här är tillåtet i vårt moderna samhälle.
Kiing, Donator
Trodde att det stod " man besatt av homosexuell dator" :p
feppe, Donator
Come up, come up... COME UP IN THE NAME OF JESUS! Haha jag tror inte jag skrattat så mycket åt något från datorn förr!
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|