Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
inz0r, Donator
jag tror tyvärr att det är lite fejk :P
Det är ganska lätt att lägga dit en exakt likadan telefon under bajset eftersom de har ju klippt i videon i 2 delar
faildude, Donator
I call fake on this one. Visst, det kan vara sant, men föga sannolikt. Känns spelat.
Bifftomat, Donator
Så mobilen går raka vägen ut i tarmarna eller?
Ewriick, Donator
#2 inz0r: Att de klippt videon skulle jag dock inte kalla bevis då det känns onödigt att filma elefanten konstant tills den skiter ut mobilen :P
Men jo, jag håller med. Känns fake.
Xwion, Donator
Fake eller inte.. Hade aldrig rört mobilen igen..
Transformers3, Donator
ganska uppenbar fake, inte helt hundra men antar att elefantens tarmar är ganska långa, en smartphone måste ju laddas efter 12timmar.
obv fake
hallberg13, Donator
2 olika mobiler.. Elefanten åt en Iphone 3g/3gs och det kom ut någon vit ful telefon ^:_^
finnen1, Donator
#7 Transformers3: Fast det måste den verkligen inte. Du måste ha urkasst batteri.
Tiimboo, Donator
#7 Transformers3: Möjligtvis om man pillar på telefonen konstant.. En vanlig smartphone har ca 200-300 timmars standbytid.
kungpung93, Donator
blundar man och lyssnar på deras förfärliga språk kan man tro att de är nån sjuk japansk p film
Lewn, Donator
#11 kungpung93: "blundar man och lyssnar på deras förfärliga språk kan man tro att de är nån sjuk KINESISK p film"
alexs, Donator
klarar inte av deras röster..
Advalorem, Donator
FYFAN VAD JOBBIgA ATT LYSSNA PÅ
twistran, Donator
Ser otroligt skådespelat ut redan från första sekunden.
corganite, Donator
#8 hallberg13: Nä, kollar du noga precis när elefanten tar den, så ser det ut som samma telefon. Definitivt inte en iphone.
#9 finnen1: #10 Tiimboo: Vad har ni för telefoner? En vanlig iphone klarar typ två dagar om man bara låter den ligga. Värdelöst skräp är vad det är! Men det där var ju ingen iphone, iofs. =)
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|