Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
XyL0Ph0n3, Donator
Åhh vad jag hatar folk som gör detta. Varför i helvete kom du till festen för om du nu ska kåta ner dig i din jävla mobil? Dra åt helvete.
fyrr73lol, Donator
bra att alla bilder i dagens uppdatering är från 4chans facebooksida.. gj
spiffen, Donator
#2 Ja men nu har alla här säkert inte 4chan på facebook så göm dig igen snälla.
FireWaia, Donator
#2 fyrr73lol: Ta livet av dig för att ens ha kollat där tack.
Och ont, jepp. Har en korg i hallen, där hamnar mobilerna tills kvällen är över, enda sättet att få en del osociala rövar att lägga ner skiten. "Ska bara" ingenting.
Inlägget är borttaget
Weird-Guy, Donator
#4 inte tänkt på dedär innan, så blir det att göra nästa gång man styr fest!
TurD, Uppdaterare, Donator
#2 fyrr73lol: 4chans facebook sida är fake, den drivs inte av admins från 4chan. Du stöttar med andra ord en fitta och blir därmed en själv.
GJ.
Gumble, Donator
#2 fyrr73lol: Välkommen till Existenz - Sveriges största länksida!
Roger, Admin, EgenTitel100kr
#2 fyrr73lol: Egentligen borde jag ha gett dig ett år eftersom det är fjärde bannen du får bland annat för gnäll, men en månad räcker förhoppningsvis till att du ska förstå innebörden av en länksida.
Vidare så kan du ju sätta igång med att tipsa om alla bra saker du tydligen känner till för jag ser då inga inkomna tips från dig i inkorgen.
Muskelknutte, Donator
hatar när man träffar tjejer, så är det enda dom gör hålla på med mobilen...
Inlägget är borttaget
heppade, Donator
Det tragiska är ju att detta förekommer jävligt ofta..
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|