Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
xinerleet, Donator
inihelvetes snygg var den!
En fråga: Om man ramlar och skrapar upp huden på benet där tatueringen sitter, försvinner inte en bit av tatueringen då? xD
SunTrip, Donator
Fan vad sugen jag blev på att gadda mig. Tatuerar nog inte särskilt djupt, kommer inte ens något blod. En mindre lårkaka och den är förstörd.
finnen1, Donator
#2 Nej det gör det inte, om det inte sker i början av läktiden.
#3 Och du min herre är efterbliven. Väldigt stor skillnad på person till person hur mycket man blöder, dumfan.
RaNashi, Donator
schysst tattoo, fel ställe att ha den på dock imo
brutefish, Donator
det tråkiga med realistic-gaddar är att de inte håller speciellt länge, efter 10 år så kommer det se ut som gröt.
Inlägget är borttaget
skeddan, Donator
#3 haha jävlar va dum du är xD
zimpa1990, Donator
That is some mad tattooer! :O
kebabdennis, Donator
#3 SunTrip: Faktist tänkt tanken förr jag med, tanken efter var "Hur dum i huvudet är jag egentligen..."
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|