Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Skael, Donator
Tänk om man hade så abstrakta drömmar.
boliq146, Donator
#1 Skael: Tänkte detsamma
XyL0Ph0n3, Donator
Grymma drömmar! Har lite likadant
pontsmeister, Donator
Rubriken borde varit "Det är gott med knark ser jag"
Ramix, Donator
Jäkla drömmar! Själv så dör jag ju i varje dröm jag har. Blev skjuten i ryggen häromkvällen.
tedher, Donator
donnie darko? själv bet jag mig i tungan i morse så jag vakna.-. på tal om drömmar
revirks, Donator
Hade en så jävla go dröm natten måndag till tisdag, Stod i vardagsrummet och blickade ut över havet, en fet jävla tsunami dök upp, tog med sig hela huset och ställde av det utanför jobbet. Det roliga är att jag sa " Tack för skjutsen " när jag gick in på jobbet lol.
Zmelly, Donator
Har haft samma dröm i 22 år att jag går och skjuter två personer i stan. Det konstiga är att det var först 2 år efter jag hade gjort detta som drömmarna började komma.
Fallos, Donator
Så jävla tufft gjort! Känner igen mig speciellt 2 utav bilderna, ena med ett stort svart hål och där man känner att man bara faller och faller, sjukt läskigt!
dvrr, Donator
tyckte jag drömde konstigt, helvete...
twistran, Donator
Domedags-nojjan of doom?
DoktorKosmos, Donator
Jag brukar försöka plita ner mina drömmar i en kaotisk anteckning på luren, så fort jag vaknar från en sådan som jag kommer ihåg rätt väl. Man börjar sannerligen undra vad som försiggår i hjärnkontoret när siste man lämnar för dagen. Kan varmt rekommendera detta för några fina skratt när det behövs.
Har bland annat en anteckning som innebär att jag smyger mig inne i lastcentralen på mitt förra jobb, smyger runt bland flygande gaffeltruckar, bryter mig in i kontorslokalerna där (föga överraskande) George W. Bush den yngre håller föreläsning om datorsladdor i matsalen. Bestämmer mig för att sätta mig och skita i vasken inne på muggen.
Vaknar förvirrad och är våldsamt orolig i 4 sekunder för hur snacket skall gå när jag kommer till jobbet. Vill inte veta hur mina målningar hade sett ut om jag hade skills som den här tjommen.
Zajfah, Donator
Han har ju sneat
kickthelord, Donator
Pojken/mannen lär snea rätt ofta på LSD
mushwar, Donator
nummmer 2 ser man ju varje helg!
Opiumz, Donator
Återskapar sina hallisar? Grymt snyggt dock.
Bazuruvet, Donator
Ja skulle uppsökt läkare om jag var han. eller tagga ner på svamparna
OxenMtf, Donator
Drömmar är fan coolt, seriöst.
Nomad777, Donator
Blir skjuten i ryggen hela jävla tiden. Dessutom så varje gång jag ska spöa på någon så är det som att slå en seg stor jävla mänsklig marshmallow! Går ju inte!
sweebs, Donator
#4 pontsmeister: haha +5
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|