Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Jaycob, Donator
Ryska låter fan bara ballt inom Armén.
hellsike, Donator
Detta fann jag väldigt lustigt:
"And what's surprising is that all machinists are girls"(traversförarna)
"Tell us, please, how such an attractive and fragile girl like you can control such a huge and powerful crane?"
Och feministerna gnäller på jämnställdheten i Sverige?
diggasson, Donator
#3 hellsike: I Sverige så borde de klaga på förtrycket för kvinnorna hos våra muslimska medmänniskor. Men jag antar att våra svenska feminister hellre lägger tid på och få hår under armhålan accepterat :)
Blomman, Donator
Lite overkill att hoppa med vagnen och skjuta samtidigt :D
Jaycob, Donator
#5 Blomman: Alla gör typ sådant xP
Frosher, Donator
Otippat med en AK-47a på taket ;D
os1, Donator
Mer sånt här!
Chabo, Donator
#7 Frosher: ak47? derp, visst det är en kalashnikov men är inte en ak47. kalashnikov är en familj av vapen ungefär som jänkarnas M1 serie. vapnet på tanken är troligen en modifierad PKT.
OnT dock, om de är nånting ryssarna kan så är de fan tanks, om de inte vore för T-34an så skulle nog ryssarna förlorat slaget mot tyskarna.
Frosher, Donator
Trodde kalashnikov bara gjorde AK-47or, tji fick jag. Tack för upplysningen krigsmannen!
Psych0naut, Donator
#9 Chabo: Jag tror att det är en NSV.
Inlägget är borttaget
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|