Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
FireWaia, Donator
Hade säkert varit nice att glo på om man inte hade varit tvungen att lyssna på dampbarnet som överdriver precis allting. Bror till Pewdiepew?
olala, Donator
Hans skratt smittar verkligen av sig :=) Någon som vet hur denna snubbe ser ut? Var bor han med tanke på att han är svensk!
Fet, Donator
#2 olala: näe något av en running gag om hans utseende, ingen vet :p. Säkert fet
Hunti, Donator
#3 Fet: Det är ju du som är fet :(
FireWaia, Donator
#2 olala: Tycker du det där är ett smittsamt skratt? Hah, själv blir det instant rage-mode när fanskapet drar igång.
olala, Donator
#5 FireWaia: Kom inte å säg att du inte börja garva åt laddergoat första gången du såg den?
Majman, Donator
Vilken låt är på 0:37:23?
Rbsthh, Donator
Han är underbar!
gullymully, Donator
#1 FireWaia: +1 blir bara på dåligt humör när man ser att existenz har länkat nåting om Cp-ungen pdp
SunTrip, Donator
vem fan pallar kola på detta?
FireWaia, Donator
#6 olala: Jodå! Men det var också första gången jag såg den här snubben, visste inte ens att det var han. Och en gång klarar jag av det, men att hora ut sig med tjogvis med samma jävla fake-skratt får mig att vilja nita honom.
macky, Donator
#11 FireWaia: Låter inte fake i mina öron. För övrigt är han fett skön!
FireWaia, Donator
#12 macky: Bara en teori, inget illa menat. Men hur gammal är du?
olala, Donator
#15 FireWaia: Jag tror han är jävligt bra på att fake skratt isf.
Antrivia, Donator
#16 olala: Han skrattar som ett jävla ADHD barn åt precis allting! Blir så extremt överdrivet bara. p12-humor at its best.
Caspasho, Donator
#17 Antrivia: exakt, höjen av ointelligent humor
"hahaha han skrattar, fan vad kul", visst, ladder goat var rolig, men 100 videos senare kommer han fortfarande med exakt samma grej, bara irriterande
Ramix, Donator
Lika tråkig som Pewdiepie.
wikkedsikk, Donator
Har alla missat teorin om att han alltid är bäng när han spelar de här spelen?
Då kan han genuint tycka att det är kul och garva så mycket som han gör.
FireWaia, Donator
#16 olala: Skippa fake då... Sjukt jävla irreterande skratt.
korvkioscar, Donator
#21 FireWaia: Vi har förstått att du inte uppskattar riktig humor! Irriterande*
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|