Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
olala, Donator
Duktig tjej :)
Bifftomat, Donator
Fan man kanske ska börja spela lite piano.
stn, Donator
#2 Du kommer inte att få ligga ändå.
ML, Donator
Kass
Bobhund1557, Donator
Bara så ni vet så är hon inte svensk. Hon bor i Storbrittanien, det är engelska dörrar och dörrhandtag i de videorna där det är synligt, det ligger pund i sedlar på ett piano när hon trubadurar. Allt talar för att hon inte är svensk. Dessutom finns hon inte med i några svenska register.
tjamen1, Donator
#6 Bobhund1557: ok så hon är alltså en britt som pratar engelska med amerikans accent och små aningar till svensk brytning, ok!
Bobhund1557, Donator
#7 tjamen1: Jo, fast om du kollar på hennes youtube-kanal så står det att hon är bosatt i Storbrittanien. Inte i en enda video säger hon ett ord på svenska. Inte i ett enda statusinlägg på facebook står det någonting på svenska. Hon har med andra ord ingen inriktad målgrupp här i Sverige. Det kan vara så att hon har en svensk och en brittisk förälder och att hon är bosatt medborgare i Storbrittanien, men då är hon ju inte svensk enligt mig.
Att hon dessutom inte går att hitta i några av våra svenska registret gör ju bara min teori till den starkare. Jag tvivlar på att man hittar på och använder ett helt annat namn, både för- och efternamn, som artistnamn och går efter det. Absolut kan man ha ett artistnamn, men jag har aldrig varit med om att personen i fråga använder ett helt nytt fullständigt namn.
Sockerbeta, Donator
#8 Bobhund1557: De pratar svenska i slutet på den här videon.
Bobhund1557, Donator
Oj jävlar. Det var ju inte ens rätt klipp nu när jag kollade en andra gång. Jag var helt säker på att det var ett annat klipp. Då ber jag om ursäkt och tar tillbaka det jag skrev.
tjamen1, Donator
well this ejaculated quickly
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|