Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
diggasson, Donator
Verkar vara ett par bra BF3 spelare, så varför kör de inte på harcore?
gallogrupp, Donator
Finns det någon skickligare BF3 spelare ? Förmodligen inte.
Ber om ursäkt för off-topic, blir bara lika frustrerad när jag ser m320'n m fl nu för tiden.
Om dice tar med den halvautomatiska granatkastaren (som man ser i första gameplayen som släpptes) i multiplayer så blir det nog ett utav de större misstagen de kommer göra, om nu inte alla dessa bugs som funnits sedan betan kommer att vara kvar även i BF4.
John_doe, Donator
#2 gallogrupp: nu vet jag inte om du ska yttra dig innan Beäff fyra släpps angående vapenbalanseringar.
Men hur ballt vore det inte om du kunde mölja ner folk med M32:an.
dessutom är noobtuben underskattad för den är då svårare att döda med än säg hagel eller ens en M16A3 i spelet.
för det första så kan du inte sikta med m320 i bf3 utan du får gissa dig till banan.
för det andra är det en 4.3 sekunders reload på den.
ONT: BALLT SOM FAN MED SABATON
loveya, Donator
asså när man ser sånt här så blir man så besviken över att det bara går o köra 24st på xbox... händer aldrig att mer än 6pers står på samma ställe OCH att dom suger könsord och inte skjuter tillbaks mot en
vile, Donator
#1 diggasson: Precis min mening. Spelar bara hardcore då jag anser att man överlever allt för länge i normal och friendly fire gör allt bra mycket mer realistiskt. Kasta granater in i en gränd med både med/motspelare i är ingen konst men på HC betyder det oftast en hel bunte teamkills.
OT: Mer HC-gameplay!
#4 loveya: Sedan när blev Battlefield ett konsollspel...
diggasson, Donator
#6 hademo666: Sabaton - "Swedish Pagans". Från beskrivningen.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|