Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Tim, Operatör, Donator
#1 goeranett: Haha, nej va? Han är så jävla go!
Falken, Donator
#3 Tim: Pls!
Har inte lirat sedan den "stora patchen", är det nice eller? Spelas det fler heroes? Är Elder Parasite grym? :D
hejjagär, Donator
#4 Falken: Elder är op, alla kör den på allt. pred är störd med elder numera då hans ulti har finfin synergy med den. går dock att kontra ganska så jäkla enkelt med en chronos/tempest.
Falken, Donator
#5 hejjagär: chronos och tempest är också ganska lätta att kontra med tablet och stormspirit eller helt enkelt en parasite eller keeper :)
hejjagär, Donator
#6 Falken: visst är det lätt att kontra, men får man in två 5manna ulties är det svårt att göra mycket om man inte har en empath i pred
Giftigkatt, Donator
Sorry, men fyfan vilka jobbiga röster. ville se klart men rösterna fick mig att stänga av efter 1 min
risenjihad, Donator
#1 goeranett: +100, jobbigaste ungen i spelvärlden vågar jag säga.
Ligo, Donator
Hmm, jag trodde faktiskt aldrig att de skulle göra pred mer OP.
Ztrife, Donator
#9 risenjihad: han plus Moonmeanders jävla skratt. "Hööö-höuue--höuuee" varannan jävla sekund, och minst en gång varje minut: TIIIIIIIEM, TEEEAM!!!!
hellsike, Donator
#10 Ligo: I vilken värld har pred varit op? :o Har inte spelat tillräckligt mycket efter 3.1 för att säga om han är det nu, men han var riktigt kass innan 3.1 i alla fall.
Pluppen1337, Donator
Slutade spela hon för typ 9 månader sedan och jag känner fan inte igen hälften som händer i filmen.... Har hört att hon gått rakt ner i skiten men trodde inte det var såhär illa :'( Dessutom var väll zetpro rätt jävla kass förut? Har han typ blivit "bra"?
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|