Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
REtard!
Haha xD Fyfan, stackars sate
GrovSnusarn
"I was just kidding..." HAHAHA vilken idiot. Tio spänn på att han var afro-amerikan.
Classehäst, Donator
#2 Jag sätter emot ^^
Stackarn...
Cornflexen
#2 skänk hellre pengarna till kkk-klubb som du är meddlem i. De kan ju behöva det när man inte kommer så långt på bara 3465 hjärnceller
Sampe
#2 sätter 10 spänn på att det var din farsa!
Lurifax, Donator
10 spänn på att han var amerikan!
Sockpuppet, Vip
Cornflexen: Sluta nu, du ser ju hur långt du kommit, du kan ju nästan skriva en hel mening utan stavfel!
malici0us
waHAHA! Snacka om att det sket sig! ;)
stn, Donator
#6 England faktiskt, lol.
GrovSnusarn
#4 Nej, jag behöver inte skänka pengar till min egen familj/klan, dvs KKK. Vi är sponsrade av H&M, därav våra hypersnygga vita dräkter! Resten av pengarna får vi genom att råna massa negrer och annat pack. Man måste ju få klirr i kassan på något sätt, så att vi kan utveckla vår juniororganisation som ska ta efter oss. Men tack för tipset!
#5 Jo, det var min farsa, men det var din morsa han lurade. Billiga fnask ska luras!
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|