Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
xJawz, Donator
Är det någon som vet vad man har den jävla knappen till?
xJawz, Donator
#2 BurgerK!nG^: Har då aldrig behövt använda den, vad gör den?
goeranett, Donator
Använde den ganska ofta tbh, så "spakarna" inte fungerar.
BurgerK!nG^, Donator
#4 xJawz: Den av/på knapp till de analoga spakarna. På Original PlayStation dosan så fanns det inga analoga spakar.

aktrolbas, Donator
Den stänger av och sätter igång sticksen. Hur i helvete kan man inte lista ut det själv?
kelzo, Donator
På min vägrade den skiten slockna. Den måste ha varit trasig eller något. Därför jag aldrig hade någon aning om vad den gjorde
Shoffe1337, Donator
#8 kelzo: bara noobs har en kontroll
Malkom, Donator
#9 Shoffe1337: så, vilken färg har din? :)
Zambal, Donator
#9 Shoffe1337: Så du saknar kontroll?
Lamnonaut, Donator
#11 Zambal: han har noll kontroll över sitt liv
Bifftomat, Donator
Haha satt och spammade den knappen när de gick åt helvete. Vet inte varför nu med närmare eftertanke -.-
SunTrip, Donator
Ultimata handkontrollen för flickhändern
Gotthamjoke, Donator
Den som inte visste vad den knappen gjorde är ju bara kass och noob. Mer än hälften av alla här på Existenz har väl inte ens spelat PS1
NecroDhalia, Donator
#15 Gotthamjoke: Eller Mega Drive!!
FireWaia, Donator
Min knapp var trasig från start, jag visste inte det, det tog mig nåt år att lista ut det, och vad knappfan var till, så ja.
goeranett, Donator
#16 NecroDhalia: eller nintendo 8-bitars
brutefish, Donator
#18 goeranett: en annan började spela på C64.
lillfille, Donator
#8 kelzo: Haha samma här, förstod heller inte vad skiten gjorde
Havocboy, Donator
#19 brutefish: En annan började lira med kottar och barkbåtar!
brutefish, Donator
#21 Havocboy: du och barnen hedenhös!
schibban1, Donator
den som inte vet e fan född i farstun
KimaRo, Donator
#19 brutefish: Åh, fy fan vad jag körde Amiga förr i tiden. Helt sjukt kul! Synd att man inte har kvar det dock :(
Shoffe1337, Donator
#10 Malkom: #11 Zambal: Har en svart, en röd och en mörk grön med lite ljusare grön (kmr från killzone 3 spelet) och då kan ni tänka er vilka mysiga stora balls jag har!
FantasyNisse, Donator
#25 KimaRo: Samma här! Och ett par lådor med hundratals disketter man inte hade någon aning om vad de innehöll :D Alltid lika spännande att plocka upp en ny och titta vad som finns i den ^^
suckitbiiatch, Donator
klart man visste vad den var till. sicksen var ju viktiga på crash spelen ^^
TamiyA-, Donator
Den väljer (ungefär) om spaken eller styrkorset är "main". T.ex. med den i tryckt så styr du Call of Duty karaktären med styrkorset och kallar in UAV genom att trycka spaken åt vänster.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|