Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
karlbanan, Donator
Håller inte med på sista! Tycker Christensen var perfekt för rollen.
faengelset, Donator
#1 karlbanan: Anakin hamnade inte i botten p.g.a. skådespelarvalet. Det var för att man valde att göra rollfiguren helt ointressant. Jag kunde bara instämma när de konstaterade att man ignorerade honom fram tills att han blev Darth Vader.
Iizkwl, Donator
'where's uncle Ben when you need him?' hahaha
Terrassen, Donator
En enda persons åsikter är inte det faktiska.
Ztrife, Donator
#2 faengelset: Dom lyckades ju verkligen göra honom helt ointressant också :P
OnT: Rena sömnpillret dessa filmerna, tvingade mig igenom alla men aldrig fattat vad som gör dom så otroligt bra. 2/10 på en glad dag. Uppskattar andra saker inom samma genre men icke SW.
larry, Donator
Christensen är så jävla urkass i Star Wars-rullarna att jag gladeligen spolar förbi alla hans scener utom fighten mot McGregor.
SuperBonc, Donator
herregud, hur jävla nördig får man bli?
Poofball, Donator
#5 Abhraxxas: Precis vad jag tänkte!
Saftkalaset, Donator
Detta är väl en repost?
OnT: Tror inte det är något fel på skådespelarvalet till anakin (förlåt men jag har ingen aning om vad han heter), men det är en sjukt tråkig karaktär. Jag förstår att han ska framstå som otålig och instabil men det blir bara för mycket och man stör sig som in i helvete på skitungen.
diggasson, Donator
Ser fram emot en star wars remake om 5-10 år.
Zixzig, Donator
#5 Abhraxxas: #9 Poofball: Om man faktiskt läser i länken så framgår det ganska tydligt att han ville nämna karaktärer som var lika eller mer jobbiga/irriterande än jar jar.
halfhand, Donator
Jar Jar Binks! vart fan är han?! sämsta skiten ever
Jigsaw, Donator
#8 SuperBonc: WOW.. just wow.
Du tycker att detta är nördigt?
Hajjan, Donator
Jar Jar på 1:a plats. han förstör filmen.
Raduki, Donator
#13 halfhand: +300000
karlbanan, Donator
#2 faengelset: Artikelförfattaren nämnde ju att han tyckte både två var fel för rollerna. Jag kan dock säga att jag engagerade mig i Anakin, sista scenen i trean är en av de få filmmoment jag har fält en tår till ;)
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|