Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
Cheesecake55, Donator
och dom säger att tjejer inte kan våldta
fotboll123, Donator
asså detta måste ju vara steroider! Menar inte att det är omöjligt att bli så stor som tjej men som 17 åring som hon är så känns de lite överdrivet!
Inlägget är borttaget
PezDJ, Donator
haha så jävla flumm de se ut på vissa bilder me de där huvet på den kroppen xD!
zipper, Donator
snart har hon skägg. Just w8 for it.
amendurå, Donator
#4 TrollololTheProvoker: hahah irl garv!
Russiner, Donator
Jag tycker inte att man ska dömas pga kön. Denna länken hade inte funnits om det hade varit en kille.
Visst det är ovanligt, men jag tycker att hon är mentalt stark när hon vågar göra det hon vill med utsatthet som en risk.
Jag tycker det övervinner hennes fysiska utseende.
alexs, Donator
så jävla sexigt!
Roger, Admin, EgenTitel100kr
Iuuuuh...
Inlägget är borttaget
Hakase, Donator
#12 Russiner: Du menar att en sjuttonåring kille med abnormal växt för sin ålder och kön inte kan tas upp? Rätt så säker på att det har uppmärksammats på existenz tidigare. Att det är en tjej ger också mer ~ sexuell ~ uppmärksamhet till länken.
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|