Nyaste länkarna
Filmer
Bilder
Hemsidor
Flash
Ljud
Spel
 Raderar...
djflashback, Donator
Hahaha ska lätta trycka upp ett par tjog och dela ut på centralstationen här hemma i götet nu framåt hösten! folk kommer säkert ta emot dessa med ett leende på läpparna!
Megamisama, Donator
Hade jag åkt mycket tåg skulle jag definitivt haft med en sån här och skrikit ut bingo när jag fått en fullträff.
KIDDE15, Donator
blir så depp när jag ser sådant. Hatar SJ och hatar vintern.
Vänta 2.5 timmar i Eskilstuna med ett gäng illaluktande raggare? Nää, tack.
castano, Vip, Donator
SJ - förvånade över snökaos varje vinter since för alltid
Inlägget är borttaget
Nemenhhej, Donator
#6 djflashback: du är en sån glädjespridare du
Tomcat13, Donator
#5 castano: påstår du att det kommer bli en till vinter?? :-|
reQa, Donator
hahaha
Grask, Donator
Orka ta allt så jävla hårt, och om tåget är försenat, sätt dig på en krog och konversera lite med någon om det nu var raggarträff eller något i Eskilstuna!
Allt är ett problem, det gäller att anpassa sig till det.
Man vill gärna gnälla men att glädjas över att vi nu kan resa runt hela jorden på väldigt kort tid är det ingen som verkar vilja!
Sist jag åkte tåg så vinglade tåget till och en tjockis ramlade på min rygg och hällde kaffe på mina kläder, men lika glad är jag ändå bistron sålde ju kall öl :D
castano, Vip, Donator
#8 Tomcat13: Mycket som lutar åt det hållet ;)
#10 Grask: Helt rätt inställning!
sony3, Donator
#10 Grask: när livet ger dig citroner,gör lemonad och när livet knuffar en tjokis över,köp öl
amaraim, Donator
#2 djflashback: Haha, skulle också vilja göra det :D
Du måste vara medlem samt ha donerat för att kunna kommentera, registera ett konto nu. Eller logga in i menyn till vänster.
|